کد خبر : ۳۴,۳۵۹
۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ۱۹:۱۱
امر به معروف و نهی از منکر همگانی شود
خارگ نیوز: نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان بر آموزش‌های تخصصی و همگانی شدن فریضه امر به معروف و نهی از منکر تاکید کرد.
به گزارش خارگ نیوز،آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری در مراسم رونمایی از برنامه‌های محرم و صفر صدا و سیمای مرکز بوشهر به صورت ارتباط تصویری، بیان کرد: امر به معروف و نهی از منکر و قیام هدفمند امام حسین (ع) محدود به زمان و یک نسل نیست و همیشه باقی و اثرگذار است.
 
او با اشاره به اینکه باید اهداف قیام کربلا با مدل‌های نوین رسانه‌‌ای ترویج شود، افزود: انعکاس رسانه‌ای الگوسازی اهداف قیام کربلا، آموزش‌های تخصصی و همگانی شدن فریضه امر به معروف و نهی از منکر، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
 
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به قیام سراسر شوق، عاطفه، منطق و شجاعت کربلا، عنوان کرد: امام حسین(ع) و یاران باوفایشان با فداکردن جان، اسلام را زنده نگه داشتند و اگر فداکاری ایشان نبود، اکنون اثری از اسلام نبود.
 
حسینی بوشهری همچنین با اشاره به تولید ۴۰ هزار دقیقه ویژه برنامه محرم و صفر در صداوسیمای مرکز بوشهر، آن را کاری ارزشمند خواند.
 
مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر نیز گفت: این میزان برنامه در بخش‌های رادیو، تلویزیون، خبر و فضای مجازی در گسترهٔ استانی، ملی و فراملی پخش شده یا در حال پخش است.
 
سیدحسین ناظر با اشاره به ضرورت ترویج امر به معروف و نهی از منکر و تولید برنامه‌های آموزشی و تخصصی در این زمینه، گفت: این مرکز مجموعه تلویزیونی ۱۰ قسمتی و گفت وگو محور با عنوان «معروفی نو» را با همکاری مؤسسه احیای تمدن موعود مرکز تخصصی آموزش امر به معروف و نهی از منکر تهیه و پخش می‌کند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید