کد خبر : ۳۴,۲۹۳
۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ۲۳:۰۰
خارگ نیوز: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دلگان عامل قتل مسلحانه مردی ۵۴ ساله پس از ۳ ماه فرار در استان یزد دستگیر شد .
به گزارش خارگ نیوز، سردار "احمد طاهری" فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، اظهار داشت: در ساعت ۲۱ مورخه ۲۴ خرداد ماه سال جاری در پی تماس سران یکی از طوایف شهرستان دلگان، با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و اعلام قتل یکی از اعضای طایفه خود، در بیابان‌های اطراف محور "فنوج به دلگان" تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی آن شهرستان به محل اعزام شدند.
 
وی افزود: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی در صحنه، جسد مردی ۵۴ ساله که از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود روئیت شد.
 
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در تحقیقات اولیه مأموران مشخص شد جوانی ۳۲ که به دلیل مسائل طایفه‌ای از مدت‌ها قبل با مقتو ل اختلاف داشته است، با ترفندی خاص او را به محور فنوج به دلگان کشانده و با شلیک اسلحه کلاش این مرد را به قتل رسانده و سپس طی تماس تلفنی با سران طایفه اش آن‌ها را از وقوع قتل و محل دقیق جسد مطلع کرده است.
 
سردار طاهری بیان داشت: با شناسایی قاتل تلاش پلیس برای دستگیری او آغاز و با تحقیقات تخصصی صورت گرفته و سرنخ‌های بدست آمده مشخص شد متهم پس از ارتکاب به قتل به استان یزد متواری شده است.
 
وی بیان داشت: در نهایت با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی مخفیگاه قاتل در شهر یزد شناسایی و روز گذشته متهم طی یک عملیات ضربی با همکاری مأموران انتظامی استان یزد دستگیر شد.
 
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: در نهایت متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی استان به جنایت ارتکابی اعتراف و سپس با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید