کد خبر : ۳۱,۶۱۶
۳۰ تیر ۱۴۰۰ ۱۷:۳۴
خارگ نیوز: طبق اعلام سازمان هواشناسی امروز و فردا در هرمزگان، جنوب کرمان، جنوب و نیمه غربی فارس، ارتفاعات مرکزی و جنوبی زاگرس در کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال‌وبختیاری، خوزستان و ارتفاعات البرز مرکزی در ساعات بعدازظهر و اوایل شب افزایش ابر و رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید رخ می‌دهد.
به گزارش خارگ نیوز، طبق اعلام سازمان هواشناسی امروز و فردا در هرمزگان، جنوب کرمان، جنوب و نیمه غربی فارس، ارتفاعات مرکزی و جنوبی زاگرس در کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال‌وبختیاری، خوزستان و ارتفاعات البرز مرکزی در ساعات بعدازظهر و اوایل شب افزایش ابر و رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید رخ می‌دهد.
 
روز جمعه به‌سبب شمالی شدن جریانات بر روی دریای خزر در استان‌های گیلان‌، غرب مازندران و اردبیل به‌تدریج افزایش ابر بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
 
تا یکشنبه استان‌های ساحلی خزر و اردبیل  ۴ تا ۸ درجه خنک‌تر می‌شوند، در این مدت در شمال غرب کشور کاهش ۳ تا ۵ درجه‌ای دما  خواهیم داشت و در بقیه نقاط کشور دمای هوا روند افزایشی دارد.
 
آسمان تهران امروز صاف تا قسمتی ابری، در اواسط روز همراه با وزش باد پیش بینی می‌شود. بیشینه و کمینه دما در پایتخت ۳۷ و ۲۸ درجه خواهد بود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید