کد خبر : ۳,۱۰۶
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ۲۱:۴۷
فعالیت سامانه بارشی تا دوشنبه آینده در استان بوشهر ادامه دارد
خارگ نیوز: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: فعالیت سامانه بارشی تا دوشنبه آینده در استان بوشهر ادامه دارد و روزهای شنبه و یکشنبه بارندگی شدت بیشتری خواهد داشت.
فرج‌الله شکوهی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده ورود سامانه بارشی به استان و تداوم فعالیت آن تا اوایل روز دوشنبه آینده است.

وی اضافه کرد: پیش بینی می‌شود طی این مدت به تناوب آسمان استان ابری همراه با بارش پراکنده باران گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد باشد.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: امروز چهارشنبه و روزهای شنبه و یکشنبه آینده بارندگی از مقدار و شدت بیشتری برخوردار باشد.

وی خاطرنشان کرد: طی همین مدت به سبب وزش باد نسبتاً شدید و گاهی تندبادهای لحظه‌ای دریا و سواحل استان بویژه طی امروز (چهارشنبه) و در روزهای شنبه و یکشنبه مواج و متلاطم است.

شکوهی‌پور ادامه داد: طی ساعات آینده جهت وزش باد جنوب شرقی تا شمال شرقی گاهی جنوب غربی با سرعت ۱۶ تا ۴۴ گاهی بیش از ۵۰ کیلومتر در ساعت، فردا با سرعت ۱۰ تا ۳۶ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

وی گفت: همچنین ارتفاع موج دریا بین ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر و طی بعد از ظهر امروز تا اوایل صبح فردا ۹۰ تا ۱۸۰ سانتیمتر خواهد بود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید