کد خبر : ۳۰,۳۳۲
۷ تیر ۱۴۰۰ ۱۸:۴۸
زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست
خارگ نیوز: رییس دادگستری خارگ گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و امروز وظیفه ما عمل به وظایف ذاتی خود در برقراری امنیت و اجرای حق و عدالت و دفاع از آرمان‌های شهدا است.
به گزارش خارگ نیوز، رضا حاجب فرد در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و امروز وظیفه ما عمل به وظایف ذاتی خود در برقراری امنیت و اجرای حق و عدالت و دفاع از آرمان‌های شهدا است.

 

وی افزود: چرا که شهداء زنده هستند و ناظر اعمال ما میباشند و این عین بی انصافی ست اگر بدون توجه به این مهم در انجام وظایف قانونی و خدمت به مردم سهل انگاری و یا سستی مرتکب شویم.

 

حاجب فرد گفت:  امنیت، اقتدار، آرامش و آسایش امروز جامعه نتیجه رشادت های شهیدانی است که با ارده آهنین خود در برابر ظلم و تاریکی ایستاند تا ما بتوانیم امروز در آرامش باشیم.  

 

رییس دادگستری خارگ تصریح کرد: پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان یکی از دستاوردهای انقلاب و ایثارگری‌های شهدا وظیفه‌ای همگانی است که باید حفظ این ارزش‌ها به نسل‌های آینده منتقل شود.

 

در این مراسم یاد و خاطره شهید دکتربهشتی و ۷۲ تن شهدای هفتم تیر در سال ۱۳۶۰ که به دست منافقان کور دل به شهادت رسیدند گرامی داشته شد و از زحمات همه دستگاه ها بویژه کارکنان خدوم دستگاه قضایی در جزیره خارک تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید