کد خبر : ۳,۰۲۰
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۲۰:۵۰
ورود جدی دادگستری جزیره به موضوع شیوع کرونا
ورود مهمان به هر نحوی به جزیره ممنوع / ورود بدون مجوز ۱۴ روز قرنطینه
خارگ نیوز: رییس دادگستری جزیره خارگ گفت: صدور مجوز مهمان در جزیره خارگ تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد و ورود مهمان به این جزیره به هر نحوی ممنوع می باشد.
به گزارش خارگ نیوز؛ رضا حاجب فرد در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: جزیره مقاوم خارگ بعنوان یکی از مراکز مهم اقتصادی کشور بشمار می رود که دارای اهمیت بسیار بالایی در زمینه تولید؛ ذخیره سازی و صادرات در صنعت نفت و پتروشیمی ایران اسلامی می باشد.

وی افزود: ضرورت حفاظت از این جزیره بخصوص تامین سلامت و حفاظت از مردم شریف جزیره باید بصورت مستمر و با برنامه ریزی مدون صورت پذیرد؛ اقدامات مناسبی در حوزه های مختلف در راستای جلوگیری از شیوع کرونا ویروس در این جزیره صورت گرفته است جای تقدیر دارد و خواسته به حق اهالی شریف این جزیره ادامه این روند می باشد.

رییس دادگستری جزیره خارگ تصریح کرد: صدور مجوز مهمان در جزیره خارگ تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد و ورود مهمان به این جزیره به هر نحوی ممنوع می باشد و متولیان امر از صدور مجوز مهمان جدا خودداری ورزند لذا در صورت ورود مهمان به جزیره جهت تامین سلامت مردم و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به مدت ١٤ روز قرنطینه خواهند شد، لذا مبادی ورودی جزیره توسط مرزبانی و نیروی انتظامی بنحو دقیق حراست شود.

حاجب فرد خاطر نشان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا تدابیر و اقدامات پیشگیرانه و در راستای برخورد با تخلفات و جرایم مرتبط بهداشتی تدوین و عملیاتی شده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید