کد خبر : ۳۰,۰۶۴
۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ۱۹:۰۶
امروز وظیفه ما دعوت به مشارکت در انتخابات است
خارگ نیوز: حجت الاسلام «دشتی» با بیان اینکه شناخت دیدگاه ها و افکار نامزدهای ریاست جمهوری مهم است گفت: امروز وظیفه ما دعوت به مشارکت در انتخابات است.
به گزارش خارگ نیوز، حجت الاسلام و المسلمین «حسین دشتی» مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، در نشست بصیرتی با پاسداران و فرماندهان بسیج جزیره خارگ ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه (س) با بیان اینکه هدف از تشکیل سپاه و بسیج حفظ و صیانت از نظام اسلامی بوده است اظهار داشت: بسیج و سپاه با تمام وجود در خدمت مردم بوده و این مقدمه ای برای اصل نظام است. 
 
وی با اشاره به اینکه این نظام یک امانت الهی است گفت: مردم جزیره خارگ در جهت حفظ این امانت شهدای متعددی تقدیم انقلاب کردند.
 
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه مردم جزیره خارگ با استقامت تمام توانستند امر صادرات در جنگ تحمیلی را حفظ کنند که این نمونه بارز امانتداری است افزود: امروز وظیفه ما دعوت به مشارکت در انتخابات است.
 
دشتی با بیان اینکه شناخت دیدگاه ها و افکار نامزدهای ریاست جمهوری مهم است خاطرنشان کرد: مردم باید سعی کنند فرد اصلح را روانه مسئولیت بزرگ کنند.
 
وی تصریح کرد: انسجام در انتخاب فرد اصلح وظیفه ما می باشد و باید در رای دادن زیرکی به خرج دهیم به گونه ای که دشمن نتواند بین ما تفرقه و دوگانگی ایجاد کند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید