کد خبر : ۲۹,۹۹۸
۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ۱۷:۵۸
کرونا به عمر ۲ بوشهری دیگر پایان داد
خارگ نیوز: دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: با مرگ ۲ بیمار کرونایی دیگر شمار قربانیان کرونا در این استان به هزار و ۱۹۶ نفر رسید.
به گزارش خارگ نیوز، دکتر سعید کشمیری دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر، تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان را در زمان حاضر ۲۶۷ نفر اعلام کرد و افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۳ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۳۵ نفر به کرونا مثبت، قطعی است.
 
او با اشاره به اینکه اکنون ۲۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند، افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۱۸ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
 
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: متاسفانه امروز ۲ مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا آقایی ۷۲ ساله با سابقه بیماری دیابت و خانمی ۶۷ ساله با سابقه بیماری فشار خون و دیابت در استان بوشهر به ثبت رسید.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: در شبانه‌روز گذشته ۶۰ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد تست کرونای ۴۲ نفر از آن‌ها مثبت قطعی بوده‌ است.
 
وی افزود: تا کنون هزار و ۱۹۶ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.
 
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر عنوان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۴۶ هزار و ۱۱۳ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید