کد خبر : ۲۹,۰۸۲
۴ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸
خارگ نیوز: سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور پرواز فوق العاده‌ای که برای کشور هند و پاکستان انجام می‌شود یک طرفه است و هیچ مسافری از ایران به آن مقصد اعزام نمی‌شود. به منظور انتقال دانشجویان ایرانی از مبداء کشور‌ هند و اتباع ایرانی حاضر در کشور پاکستان به کشور پرواز فوق العاده‌ای با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام می‌شود.
به گزارش خارگ نیوز، ذیبخش، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور پرواز فوق العاده‌ای که برای کشور هند و پاکستان انجام می‌شود یک طرفه است و هیچ مسافری از ایران به آن مقصد اعزام نمی‌شود.  به منظور انتقال دانشجویان ایرانی از مبداء کشور‌ هند و اتباع ایرانی حاضر در کشور پاکستان به کشور پرواز فوق العاده‌ای با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام می‌شود.
 
پرواز‌های ترکیه همچنان توسط شرکت‌های هواپیمایی انجام می‌شود، اما در مقایسه با ماه‌های گذشته تعداد پرواز‌ها به دلیل عدم استقبال مسافران کاهش داشته است. انجام تور‌های ترکیه همچنان ممنوع است و هیچ یک از آژانس‌ها اجازه فروش تور ترکیه ندارند.
 
 سازمان هواپیمایی در رابطه با تست‌های تقلبی کرونا مسئولیتی ندارد و مسئولان وزارت بهداشت و نیرو‌های بهداشت مرزی وظیفه بررسی تست‌های کرونا را بر عهده دارند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید