کد خبر : ۲۸۹
۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۴:۱۸
رونمایی از تلویزیون شهری میدان امام خمینی (ره) جزیره خارگ
با حضور شهردار ، معاون شهردار و مدیران واحدهای حراست و مالی شهرداری ، از تلویزیون شهری میدان امام خمینی (ره) به صورت رسمی رونمایی شد .
با حضور شهردار ، معاون شهردار و مدیران واحدهای حراست و مالی شهرداری ، از تلویزیون شهری میدان امام خمینی (ره) به صورت رسمی رونمایی شد .عبدالحمید صفایی ؛ شهردار جزیره خارگ اظهار کرد : وجود تلویزیون شهری در میدان اصلی شهر می تواند در تمامی حوزه ها یاور مجموعه شهرداری و دیگر ارگان و سازمان ها باشد . فارغ از تبلیغات محیطی ، هدفی که از نصب تلویزیون شهری در نظر داشته ایم ، تاثیر پذیری حداکثری جامعه از مباحث آموزشی و فرهنگ سازی بوده است .


وی افزود : ابعاد این تلویزیون 15.75 مترمربع و از بدنه ای با جنس کامپوزیت و شاسی پروفیل سنگین می باشد . همچنین این تلویزیون از امکاناتی نظیر دوسال گارانتی ، سیستم پخش آنلاین شبکه های دیجیتال و ماهواره ای و پشتیبانی از تمامی فایل های تحت ویندوز نیز برخورداراست .


مدیریت شهری خارگ با اشاره به فضای مناسب ارتباط دیجیتالی با مخاطبان تصریح کرد : ارگان های دولتی و موسسات خصوصی می توانند از طریق تبلیغات دیجیتالی در مخاطبان ذائقه سازی کرده و فضای شهری را برای این مدل تبلیغات آماده نمایند .


وی ادامه داد : از این رو با تمهیداتی که در این خصوص اندیشیده شد ، تلاش شد با اعتباری حدود۲۰۰میلیون تومان تلویزیونی با کیفیت مناسب و زیبنده مردم شریف خارگ ، تهیه و نصب گردد .


بهره گیری از نصب تلویزیون شهری علاوه بر اینکه جلوه زیبایی را به میدان اصلی شهر بخشیده است بستر مناسبی را نیز برای آگاهی شهروندان از عملکرد مجموعه شهرداری و رویدادهای مختلف شهر فراهم ساخته است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید