کد خبر : ۲۸,۷۲۴
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۹:۲۷
۷ بیمار کرونایی دیگر در بوشهر فوت شدند
خارگ نیوز: دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: با فوت ۷ بیمار کرونایی دیگر در بوشهر شمار قربانیان این ویروس در استان به ۱۱۱۲ نفر رسید.
به گزارش خارگ نیوز، سعید کشمیری دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر امروز، ۳۰۴ نفر است.
 
او عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۸۱ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۳۹ مورد به کرونا مثبت، قطعی است.
 
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با اشاره به کاهش تعداد بیماران بستری در بخش‌های ویژه کرونا افزود: ۳۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند که از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۱۴ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
 
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: امروز ۷ مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، ۵ آقا با ۷۸، ۷۰، ۶۶، ۴۸ و ۵۵ سال سن با سابقه بیماری قلبی، فشارخون و دیابت و ۲ خانم با ۶۲ و ۵۵ سال سن با سابقه بیماری کلیوی در استان بوشهر به ثبت رسید.
 
او افزود: در شبانه‌روز گذشته ۹۳ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۷۴ نفر از آن‌ها مثبت قطعی بوده‌‎اند.
 
دبیر ستاد مبارزه با کرونا افزود: تا کنون ۱۱۱۲ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
 
دکتر کشمیری ادامه داد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۳۹ هزار و ۸۹۱ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
 
او بیان کرد: تعداد موارد مبتلا رو به کاهش بوده که در روز‌های آینده با کم شدن موارد بستری، موارد فوتی هم کاهش خواهد یافت.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید