کد خبر : ۲۸,۶۸۹
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۰۱
اجرای خط انتقال آب‌شیرین‌کن ۱۷ هزار مترمکعبی بوشهر آغاز شد
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: عملیات اجرایی خط انتقال طرح آب‌شیرین‌کن ۱۷ هزار مترمکعبی بوشهر به طول ۵.۵ کیلومتر آغاز شد.
به گزارش خارگ نیوز، عبدالحمید حمزه‌پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر بیان کرد: خط انتقال آب طرح آب‌شیرین‌کن ۱۷ هزار مترمکعبی بوشهر برای انتقال آب از محل این آب‌شیرین کن به طول ۵.۵ کیلومتر و با اعتبار ۲۳۰ میلیارد ریال و قطر لوله ۶۳۰ میلیمتر از محل مرکز آب‌شیرین‌کن چهارم بوشهر تا تأسیسات آبرسانی شهید ماهینی است که مدت زمان اجرای آن ۵ ماه خواهد بود.
 
او، به طرح آب‌شیرین‌کن چهارم بوشهر به ظرفیت ۱۷ هزار مترمکعب در شبانه‌روز اشاره کرد و افزود: این طرح با مشارکت بخش خصوصی با سرمایه‌گذاری ۲۴۳۰ میلیارد ریال در ساحل بوشهر در حال اجرا است.
 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر پیشرفت این طرح را بیش از ۴۰ درصد دانست و ادامه داد: فاز نخست این طرح به ظرفیت ۷ هزار مترمکعب امسال وارد مدار بهره‌برداری می‌شود.
 
حمزه پور با تأکید بر مدیریت مصرف آب  بیان کرد: تنها راه گذر از فصل تابستان، همکاری همه جانبه مشترکان آب در مدیریت مصرف است.
 
او با قدردانی از همکاری مردم در صرفه‌جویی آب گفت: برای جبران کمبود آب آشامیدنی، طرح‌های مختلف آبرسانی در نقاط شهری و روستایی در حال اجرا است که فاز نخست این طرح‌ها امسال وارد مدار تولید می‌شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید