کد خبر : ۲۸,۳۰۳
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۱۰
مشارکت حداکثری در انتخابات یک وظیفه ملی است
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت: حضور گسترده، پرشور، آگاهانه و حداکثری مردم در انتخابات علاوه بر اعلام و اثبات مقبولیت و مشروعیت بالای نظام، بار دیگر توطئه ها و ترفندهای استکبار جهانی علیه ایران اسلامی را نقش بر آب خواهد کرد.

به گزارش خارگ نیوز، ناصر ابراهیمی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: حضور گسترده، پرشور، آگاهانه و حداکثری مردم در انتخابات علاوه بر اعلام و اثبات مقبولیت و مشروعیت بالای نظام، بار دیگر توطئه ها و ترفندهای استکبار جهانی علیه ایران اسلامی را نقش بر آب خواهد کرد.

 

وی افزود: به طور قطع مردم آگاه و فهیم ایران اسلامی برای ایفای نقش و مداخله در اداره امور کشور و ترسیم مسیر رشد و توسعه ایران اسلامی، حضوری حداکثری و هوشمندانه برای انتخاب اصلح ترین فرد در انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی خواهند داشت. 

 

رئیس ستاد انتخابات بخش ویژه خارگ تصریح کرد: مردم با حضور همیشگی و مقتدرانه خود در برهه های حساس نظیر انتخابات در طول بیش از چهار دهه اخیر همواره ترفندها و دسیسه های بدخواهان و معاندان نظام را ناکام گذاشته و در این دوره نیز همچون گذشته پرصلابت و گسترده در انتخابات شرکت خواهند کرد.

 

 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید