کد خبر : ۲۸,۳۰۲
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲
۲۰ هزار دانش‌آموز بوشهری در اردوی مجازی راهیان نور شرکت کردند
خارگ نیوز: مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه استان بوشهر گفت: از اسفندماه سال گذشته تاکنون ۲۰ هزار دانش‌آموز بوشهری و خانواده‌های آنها در اردوی‌های راهیان نور که به روش مجازی برگزار شد، شرکت کرده‌اند.
به گزارش خارگ نیوز،  سرهنگ عبدالهادی صبحانی خواه روز شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: اردوی راهیان نور مجازی در استان بوشهر از ۱۳ اسفند ماه ۹۹ آغاز شدهاست و بر اساس جدول زمان‌بندی‌ بسیج دانش‌آموزی، این اردوها به صورت جداگانه درهفته‌های گذشته ویژه شهرستان‌های مختلف برگزار شده‌است.
 
وی افزود: دانش‌آموزان علاوه بر شبکه شاد این برنامه فرهنگی را از طریق نرم افزار موبایلی "یاد" نیز دنبال کردند.
 
مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه استان بوشهر بیان کرد: اپلیکیشن یاد تاثیر بالایی در بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و ارتباط دانش‌آموزان در فضای مجازی با این مفاهیم دارد و دانش آموزان می‌توانند دلنوشته‌های خود را در راهیان نور در این اپلیکیشن قرار دهند.
 
صبحانی خواه اظهار کرد: برگزاری مجازی اردوهای راهیان نور این فرصت را فراهم کرده‌است تا خانواده‌ها هم بتوانند به همراه فرزندانشان از این فضای فرهنگی استفاده کنند و در این قالب با هدف تشویق دانش‌آموزان و خانواده‌ها مسابقاتی نیز طراحی و اجرا شده‌است.
 
مسئول سازمان اردوئی، راهیان نور و گردشگری سپاه استان بوشهر یادآور شد: با هماهنگی‌هایی که در قرارگاه  راهیان نور دانش‌آموزی صورت گرفت، مقرر شد امسال نیز اردوها بصورت مجازی و در بستر برنامه شاد انجام شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید