کد خبر : ۲۷,۶۳۲
۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۲۰:۱۰
مشکل دیرینه آب "نوروزآباد" بندر گناوه برطرف شد
خارگ نیوز: مدیر آب و فاضلاب گناوه گفت: مشکل افت فشار و قطعی مکرر آب "نوروزآباد" که سالیان متمادی گریبانگیر شهروندان ساکن در این محله بود، برطرف شد.
به گزارش خارگ نیوز، علی محمدی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: پیگیری و رایزنی‌های لازم با مسئولان کشوری و استانی برای بهبود وضعیت آب این منطقه به عمل آمد و مجوزهای لازم برای آغاز عملیات اجرایی طرح خط انتقال آبرسانی اخذ و اجرا شد.
 
وی اضافه کرد: در این ارتباط مطالعه و عملیات اجرایی بهبود وضعیت آبرسانی و افزایش فشار شبکه توزیع این محله در دستور کار آب و فاضلاب شهرستان گناوه قرار گرفت که پس از اتمام مطالعات و تهیه اسناد و انتخاب پیمانکار، عملیات اجرایی خط انتقال این منطقه در اواخر سال گذشته  آغاز شد و در هفته آخر فروردین ماه امسال به بهره‌برداری رسید.
 
وی اظهارداشت: طول این خط انتقال حدود ۲ کیلومتر و به قطر ۲۵۰ میلیمتر است که با هزینه کرد  ۱۵ میلیارد ریال اجرا شد.
 
مدیر آب و فاضلاب گناوه گفت: با وارد مدار شدن این خط جمعیتی حدود ۱۰ هزار نفر از بهبود  دریافت آب شرب با فشار و کیفیت مناسب برخوردار شدند.
وی با تقدیر از همشهریان در رعایت الگوی مصرف، خواستار همکاری بیشتر در صرفه جویی مصارف آب و حراست و حفاظت از منابع آبی کشور در شرایط سخت خشکسالی و بیماری کرونا شد.
 
 ساکنان  نوروزآباد گناوه ضمن ابراز رضایت و خوشحالی از بهبود وضعیت آب این محله از تلاش و زحمات مسئولان مربوطه تشکر و تقدیر کردند.
 
محله نوروز آباد از محلات پرجمعیت شهر گناوه است.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید