کد خبر : ۲۷,۶۳۱
۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۲۰:۰۷
فرمانده سپاه استان بوشهر:سپاه پاسداران نماد خودباوری و اقتدار است
خارگ نیوز: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: سپاه پاسداران نماد خودباوری، اقتدار، شکست ‌ناپذیری، ولایتمداری و پیش‌برندگی نظام اسلامی در تمام زمینه‌ها است.
به گزارش خارگ نیوز، سردار علی رزمجو روز چهارشنبه در پیامی به مناسبت دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: تأسیس نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام راحل از بارزترین نمادهای تجلی اراده انقلابی ملت ایران در عرصه دفاع و پاسداری از انقلاب و دستاوردهای گرانسنگ آن است.
 
وی بیان کرد: این نهاد عزیز که در کوران حوادث و اتفاق‌های اوایل انقلاب اسلامی و با حضور عده‌ای از جوانان پاک‌باخته انقلابی در راستای انجام اقدام‌های ضربتی علیه گروهک‌ها و جریان‌های مسلح ضد انقلاب شکل گرفت امروز و پس از گذشت بیش از ۴۰ سال از زندگی پربار خود، به اوج بلوغ و بالندگی رسیده است.
 
رزمجو اضافه کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز به برکت خون‌های پاک شهدای گلگون کفن و تجربه‌های گرانسنگ و دامنه‌دار خود در عرصه پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی لرزه بر پیکره دشمنان اسلام و ایران به خصوص استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل انداخته و نه تنها تمام طراحی‌ها و توطئه‌های آنان را بی اثر کرده بلکه به نقطه قوت ایران اسلامی در مسیر تداوم بالندگی‌ها و شکوفایی‌ها نیز تبدیل شده است.
 
وی ادامه داد: امید می‌رود سبزپوشان این سرزمین در سایه پاسداشت خون‌های پاک و مقدس شهدای پاسدار و عمل به منویات و رهنمودهای بنیانگذار انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب، رزمندگان شایسته‌ای در راه مجاهدت برای تحقق هدف‌ها و آرمان‌های عالیه این نهاد عزتمند انقلابی باشند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید