کد خبر : ۲۷۴
۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳:۲۰
ارسال نخستین کمک شهرداری جزیره خارگ به مناطق سیل‌زده کشور
شهردار خارگ گفت: شورای اسلامی شهر خارگ مبلغ دویست و پنجاه میلیون ریال را برای کمک به سیل زدگان تصویب کرد که نخستین کمک غیرنقدی شهرداری جزیره خارگ به مناطق سیل‌زده ارسال شد.
عبدالحمید صفایی درگفتگو با خبرنگار نخ نیوز اظهار داشت: در پی وقوع سیل و آبگرفتگی اخیر در برخی استان‌های کشور که متاسفانه منجر به خسارات جانی و مالی فراوان به هموطنان‌مان شد، شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ با تخصیص مبلغی قابل توجه، به کمک سیل زدگان شتافتند.


شهردار خارگ ضمن ابراز تأسف و همدردی با مردم سیل زده افزود: نوع دوستی همواره سرلوحه امور در مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ بوده است و حال نیز بر این باور هستیم علی‌رغم اینکه سیل اخیر فروکش کرده است اما سیل مهربانی و نوع دوستی در جزیره خارگ هرگز نباید فروکش کند. از این رو شهرداری با پیشنهاد کمک مبلغ دویست و پنجاه میلیون ریال به سیل زدگان اقدام و شورای اسلامی خارگ نیز بلافاصله با پیشنهاد موافقت و مصوب نمودند.


وی با تقدیر از اعضای شورای اسلامی تصریح کرد: از مبلغ تصویب شده برای کمک به سیل زدگان، مواد غذایی توسط شهرداری خریداری شده و در اختیار موکب عزیز زهرا حسین(ع) قرار گرفت که به مدت یک ماه در مناطق سیل‌زده مستقر هستند.


صفایی با بیان اینکه مواد خوراکی شامل برنج، روغن، حبوبات و سایر اقلام مورد نیاز مناطق سیل زده خریداری شده افزود: ظرف چند روز آینده دومین محموله کمک مجموعه شهرداری که از محل کمک توسط شهردار و پرسنل شهرداری است جمع آوری و به مناطق سیل‌زده ارسال خواهد شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید