کد خبر : ۲۷,۲۰۶
۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۸:۰۹
تست کرونای ۲۶۲ بوشهری دیگر مثبت شد
خارگ نیوز: دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: با مثبت شدن تست کرونا ۲۶۲ نفر دیگر شمار مبتلایان به این ویروس در استان به ۲۷ هزار و ۹۱۱ نفر رسید.
به گزارش خارگ نیوز،  دکتر سعید کشمیری، دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ یک‌شنبه ۲۲ فروردین، ۳۶۳ نفر است.
 
او عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۹ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۴۴ نفر به کرونا مثبت، قطعی است.
 
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با اشاره به افزایش تعداد بیماران بستری در بخش‌های ویژه کرونا افزود: ۴۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند که از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۱۵ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
 
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: امروز ۴ مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، ۳ آقا با ۹۳، ۷۴ و ۶۵ سال سن با سابقه بیماری دیابت، قلبی عروقی و سکته و یک آقا با ۴۶ سال سن بدون سابقه بیماری زمینه‌ای در استان بوشهر به ثبت رسید.
 
او افزود: در شبانه‌روز گذشته ۴۵ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۲۰ نفر از آن‌ها مثبت قطعی بوده‎اند.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تا کنون ۹۲۰ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
 
دکتر کشمیری ادامه داد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۲۷ هزار و ۹۱۱ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
 
او بیان کرد: با افزایش موارد بستری در بیمارستان‌های استان از هم استانی‌های عزیز خواهشمندم که در این شرایط بحران برای نجات جان خود و عزیزان در منزل بمانند و ضوابط بهداشتی را رعایت کنند.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید