کد خبر : ۲۶,۵۲۸
۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۹:۳۲
سرنشینان لنج غرق شده گناوه‌ای نجات یافتند
خارگ نیوز: رئیس اداره بندر و دریانوردی گناوه گفت: ۶ سرنشین موتورلنج باری غرق شده در چهار مایلی آب‌های ساحلی این شهرستان نجات پیدا کردند.
به گزارش خارگ نیوز، داود بهادری رئیس اداره بندر ودریانوردی گناوه بیان کرد: یک فروند لنج که دارای محموله کالای تجاری و ملوانی بود دیشب در مسیر برگشت از دوبی، در چهار مایلی آب‌های ساحلی این شهرستان به علت مواج شدن دریا دچار  حادثه شد.
 
او ادامه داد: به محض درخواست کمک این لنج حادثه دیده، شناور‌های امداد و نجات اداره بندر و دریانوردی و پایگاه دریابانی با وجود وزش باد و مواج بودن دریا به محل اعزام شدند.
 
رئیس اداره بندر و دریانوردی گناوه عنوان کرد: شناور حادثه دیده که بر اثر شدت امواج دریا و از کارافتادن موتور دچار آبگرفتگی شده بود، به طور کامل غرق شد، اما با کمک نیرو‌ها و شناور‌های امدادی اداره بنادر و دریانوردی همه سرنشینان آن سالم، به خشکی انتقال یافتند.
 
 بهادری گفت: با توجه به اعلام و هشدار اداره کل هواشناسی استان بوشهر مبنی بر مواج شدن خلیج فارس از ابتدای این هفته تا سه شنبه به دریانوردان توصیه و اطلاع رسانی شده بود در این مدت از تردد‌های غیرضرور پرهیز کنند.
 
شهرستان ساحلی گناوه در شمال استان بوشهر واقع است و شغل عمده مردم آن به دریا وابسته است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید