کد خبر : ۲۵,۷۴۴
۲۰ تیر ۱۳۹۳ ۱۶:۵۱
بخشدار ویژه خارگ، از تخصیص اعتبارات لازم برای نوسازی برخی مدارس خارگ در سال جدید خبر داد.
 علی قاسمی صبح امروز در جمع فرهنگیان جزیره خارگ اظهار کرد: با پیگیری‌هایی که از طریق استاندار و فرماندار بوشهر صورت گرفت، موفق شدیم یک میلیارد تومان بودجه برای تخریب و نوسازی یکی از مدارس خارگ اختصاص دهیم.
 
وی افزود: البته این قسمتی از اعتباری است که برای این امر اختصاص داده شده است و اعتباری هم در نشستی که امام جمعه خارگ به همراه رئیس شورای شهر خارگ با استاندار داشته‌اند از طریق اعتبارات سازمان برنامه‌ریزی و بودجه استان برای این امر اختصاص داده شده است.
 
بخشدار ویژه خارگ عنوان کرد: علاوه بر این یک میلیارد تومان، صد میلیون تومان دیگر نیز برای تجهیز مدارس خارگ در سال جدید مصوب شده است و علاوه بر این اعتبارات، 800 میلیون تومان نیز برای تعمیر و بازسازی منازل سازمانی هشت دستگاه فرهنگیان اختصاص داده خواهد شد.
 
وی تصریح کرد: نماینده مردم خارگ در مجلس نیز وعده داده‌اند که مبلغی را برای نوسازی یکی از مدارس خارگ جذب کنند و از طریق مکاتباتی که صورت گرفته است، ما  1.5 میلیارد تومان برای این مسئله درخواست کرده‌ایم که امیدواریم با تحقق این اعتبارات، بتوانیم در سال جاری، به نقطه‌ای مطلوب در نوسازی مدارس خارگ برسیم.
 
قاسمی گفت: در راستای تعمیر منازل سازمانی 28 دستگاه فرهنگیان نیز با معاون استاندار صحبت‌هایی انجام شده است و مقرر شد اعتباری نیز به این امر اختصاص داده شود و به حمدالله رویکرد استان به مراکز آموزشی خارگ در سال جدید، رویکردی خوب بوده و امیدواریم با زمینه‌سازی‌های مطلوبی که صورت گرفته است، رئیس آموزش و پرورش خارگ بتواند از طریق اداره کل آموزش و پرورش استان، در جهت جذب حداکثری این مبالغ تلاش کند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید