کد خبر : ۲۵,۷۲۸
۲۰ تیر ۱۳۹۳ ۱۶:۳۹
رئیس کمیته امداد امام خمینی خارگ از اجرای طرح مفتاح‌الجنه در خارگ خبر داد.
نورالله کهوری‌زاده صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خارگ اظهار کرد: طرح مفتاح‌الجنه در خارگ با حضور امام‌جمعه و بخشدار ویژه، از هفته گذشته آغاز شده‌است و سعی ما بر این است که بتوانیم مشکلات مددجویان را بشنویم و در راستای حل آن گام برداریم.
 
وی تصریح‌ کرد: ماه رمضان یکی از ماه‌های پرخیر و برکت خداوند است و ما نیز در این ماه برنامه‌های ویژه‌ای برای مددجویان داشته‌ایم که یکی از آن‌ها، کلاس‌های قرآنی بوده ‌است که به ‌صورت خانه به خانه در منازل مددجویان برگزار شده ‌است.
 
رئیس کمیته امداد امام خمینی خارگ تصریح‌ کرد: یکی از اهداف ما در این برنامه این بوده ‌است که این افراد با یکدیگر آشنا شوند و مشکلات خود را با یکدیگر در میان بگذارند و خیلی از این افراد بنا به دلایلی، از صحبت با دیگران در خصوص مشکلات خود خودداری می‌کنند، اما قطعاً در جمع خود، بهتر مشکلات را بیان خواهند کرد و همچنین انس و الفتی که در میان آن‌ها برقرار می‌شود نیز یکی دیگر از اهداف ما بوده‌ است.
 
وی در رابطه با طرح اکرام ایتام در ماه رمضان نیز بیان ‌داشت: در حال حاضر در حال تهیه شناسنامه‌های مددجویان هستیم و در روزهای آینده فرم‌های همکاری بین افراد توزیع خواهد شد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید