کد خبر : ۲۵,۶۸۹
۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۵:۵۰
در نشست علنی شورای اسلامی شهر خارگ، کمک به هیئت‌های مذهبی این جزیره در دستور کار قرار گرفت.
نشست علنی شورای اسلامی شهر خارگ عصر امروز با حضور اعضای این شورا در دفتر شورای اسلامی خارگ برگزار شد و درخواست‌های مردمی در این نشست مورد بررسی و تصمیم‌گیری قرار گرفت.
 
لزوم هماهنگی بیشتر هیئت‌های مذهبی و اجرای مراسم در خور ماه محرم، با توجه به نزدیکی به ایام سوگواری سید و سالار شهیدان، یکی از محورهای این نشست بود که در پایان، کمک به هیئت‌های مذهبی برای برگزاری هرچه بهتر مراسم عزاداری مورد تصویب قرار گرفت.
 
درخواست همکاری شهرداری خارگ در ساخت سالن رزمی سپاه ثارالله خارگ، یکی دیگر از موارد مورد بررسی این نشست بود که با توجه به در اختیار قرارگیری این سالن برای استفاده عموم مردم و اهمیت جذب جوانان و نوجوانان به سمت ورزش تمامی اعضا رای به کمک در ساخت این سالن ورزشی دادند.
 
طراحی فضای استحصال شده ضلع جنوب شرقی فرودگاه خارگ، دیگر مصوبه‌ای بود که مورد تایید اعضای شورای اسلامی خارگ قرار گرفت و بر این اساس شهرداری خارگ باید در فاز نخست، نسبت به طراحی و اجرای ساحل سازی در محوطه جلوی ساختمان مصلی اقدام کند.
 
مشخص شدن و فهرست‌بندی کوچه‌هایی که امکان تعریض دارند، آخرین مصوبه شورای اسلامی شهر خارگ بود که پس از فهرست‌بندی باید به دفتر فنی مهندسی استانداری برای تصویب و اجرای دیگر برنامه‌ها ارائه شود.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید