کد خبر : ۲۵,۵۵۵
۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ۰۷:۵۸
اعزام بیمار خارگی با بالگرد فلات قاره به بوشهر
خارگ نیوز: مدیر عملیات عمومی خارگ گفت: یک بیمار خارگی با تشخیص سکته مغزی بامداد امروز با بالگرد فلات قاره به بوشهر اعزام شد.
به گزارش خارگ نیوز، نادر پیرزاده در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: بامداد امروز برابر اطلاعات دریافتی از سوی بیمارستان خلیج فارس مبنی بر وخیم بودن حال بیمار خارگی با تشخیص سکته مغزی در این بیمارستان به مدیریت عملیات عمومی واصل گردید.
 
وی افزود: باتوجه به تشخیص کادر پزشکی بیمارستان مبنی بر اعزام به خارج از جزیره خارگ، بیمار به همراه اسکورت پزشکی توسط یک دستگاه بالگرد فلات قاره به بوشهر بامداد امروز به بوشهر اعزام گردید.
 
مدیر عملیات عمومی خارگ در پایان یادآورد شد : تشکر ویژه ای از شرکت نفت فلات قاره خارگ که همیشه همکاری همه جانبه ای در مسولیت اجتماعی دارند همچنین جا دارد از خدمات خلبانان شرکت نفت فلات قاره و پرسنل فرودگاه شهدای جزیره خارگ داریم که در تمامی شرایط یار و یاور ما در مشکلات هستند قدر دانی نماییم. 
 
 
 
به گزارش خبرنگار خارگ نیوز، یکی از وعده های ریس دانشگاه علوم پزشکی در دیدار با مدیران ارشد جزیره خارگ حل مشکل اعزام اورژانسی با بالگرد اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر که شاهد هستیم تمامی این اعزام توسط شرکت نفت فلات قاره و عملیات عمومی جزیره خارگ صورت می گیرد. 
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید