کد خبر : ۲۵,۴۲۵
۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ۲۳:۰۴
مردم به کمک نیازمندان بشتابند
خارگ نیوز: امام جمعه بوشهر گفت: اکنون که شرایط خاص اقتصادی بر زندگی مردم حاکم است، لازم است مردم به خانواده‌های نیازمند در میان خویشان و یا مددجویان کمیته امداد کمک کنند.
به گزارش خارگ نیوز، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به نزدیک بودن عید نوروز بیان کرد: اکنون که شرایط خاص اقتصادی بر زندگی مردم حاکم است، جشن نیکوکاری که کمیته امداد متولی آن است، می‌تواند به بهبود شرایط نیازمندان کمک کند.
 
او ادامه داد: لازم است مردم همان طور که در رزمایش مواسات حماسه آفریدند بار دیگر به یاری خانواده‌های نیازمند در میان خویشان و یا مددجویان زیرپوشش کمیته امداد بشتابند.
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر بار دیگر بر سیاست مستحکم جمهوری اسلامی ایران در قبال برجام تاکید و بیان کرد: کشور‌های اروپایی و به ویژه آمریکا در عمل به تعهدات برجامی نقض عهد کردند و تا زمانی که در عمل به برجام بازنگردند و به تعهدات خود عمل نکنند، ایران نیز هیچ اقدامی نخواهد کرد.
 
صفایی بوشهری همچنین با اشاره به روز درختکاری، عنوان کرد: با توجه به اینکه استان بوشهر با آلاینده‌های بسیاری روبه‌روست، باید تدبیری اندیشیده شود تا ضمن حفاظت محیط زیست فضای سبز استان نیز توسعه یابد.
 
او گفت: در این زمینه گروه‌های مردمی، سپاه، بسیج، دستگاه‌ها و مسئولان تلاش کنند تا در قالب برنامه‌ای ۲۰ ساله محیط زیست استان حفاظت شود و بهبوبد یابد.
 
امام جمعه بوشهر همچنین به ۱۶ اسفند روز قرآنی بوشهر اشاره کرد و افزود: بوشهر از دیرباز استان قرآنی بوده است و در سال‌های اخیر نیز با تنظیم سند قرآنی تجلی فوق‌العاده‌ای در عرصه قرآنی داشته و بار‌ها در کشور تجلیل شده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید