کد خبر : ۲۵,۳۷۱
۱۵ فروردین ۱۳۹۳ ۲۲:۵۹
چهارمین کاروان راهیان نور دریایی با حضور جمعی از مسئولان کشوری و استانی برای بازدید از مناطق عملیاتی جزیره خارگ به این جزیره اعزام شدند.
 معاون امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ظهر امروز در حالی مهمان مردم خونگرم بوشهر است که چهارمین مرحله از راهیان نور دریایی در حال اجراست.
 
همزمان با ورود چهارمین کاروان از کاروان‌های راهیان نور دریایی در بوشهر معاون امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بین آنها حضور یافته و از مسئولان برگزارکننده این کار مهم فرهنگی تقدیر و تشکر کرد.
 
مسئولان برگزارکننده راهیان نور دریایی با حضور بسیجیان و دکتر حجت‌الله ‌ایوبی معاون امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چفیه و بسته‌های فرهنگی به آنها اهداء کردند.
 
ایوبی به دعوت سپاه امام صادق(ع) به استان بوشهر سفر کرده و امروز با ورود چهارمین کاروان اردوهای راهیان نور دریایی به خارگ در بین بسیجیان و مسئولان اجرایی این برنامه حضور یافت.
 
معاون امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از یادمان شهدای گمنام، نمایشگاه دفاع مقدس، پایانه‌های نفتی و امامزاده میرمحمد در خارگ دیدن کرد.
 
امام جمعه برازجان، فرمانده سپاه شهرستان دشتستان از جمله همراهان این کاروان هستند، این کاروان در خارگ از یادمان شهدا، نمایشگاه خارگ در جنگ، تانک‌فرم‌ها، کشتی سوخته و امامزاده میرمحمد دیدن خواهند کرد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید