کد خبر : ۲۵,۳۳۲
۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ۲۰:۱۱
جلسه تودیع و معارفه روسای اداره بندر و دریانوردی خارگ با حضور سرپرست اداره بنادر و دریانوردی استان برگزار و بهمن نکیسا به عنوان رئیس اداره بندر خارگ معرفی شد.
علی قاسمی بخشدار ویژه خارگ ظهر امروز در این جلسه اظهار کرد: این انتصابات با درایت جناب خوشبختی انجام شده است و امیدواریم این امر در راستای خدمت رسانی بیشتر صورت گرفته باشد و منشاء برکات خیر برای جزیره باشد و همه مسئولان نیز در همین راستا گام برمی‌دارند و قطعاً جناب زارع و نکیسا نیز از این قاعده مستثنی نیستند. رئیس پیشین اداره بندر خارگ در جلسه تودیع خود اظهار کرد: خداوند توفیق داد تا 7.5 سال در خدمت مردم خارگ باشیم و از کمک‌های همه مسئولان تشکر می‌کنم.
 
ابراهیم زارع افزود: ما اخیراً فعال‌سازی پایانه‌های مسافربری را داشتیم که با توجه به پیمانکار و زیرساخت‌هایی که برای آن در نظر گرفته شده بود می‌توانست در جذب توریست هم مورد استفاده قرار گیرد و امیدوارم زمینه تسریع روند حضور بخش خصوصی انجام شود.
 
وی اشاره داشت: سالانه بیش از 700 کشتی خارجی که هر کدام بیش از 10 خدمه دارند به این جزیره می‌آیند که همین مسئله در صورت استفاده از ظرفیت ها درآمدزایی بالایی برای خارگ خواهد داشت و اسکله مروارید نیز نیاز است مورد ساماندهی قرار بگیرد.
 
رئیس جدید اداره بندر خارگ نیز گفت: سابقه حضور پررنگ خارگ در دفاع از میهن و مقاومت این مردم بر هیچکس پوشیده نیست و خارگ را می‌توان با توجه به بیانات مقام معظم رهبری، تبلور حماسه سیاسی و اقتصادی دانست.
 
بهمن نکیسا افزود: اداره بنادر و دریانوردی جزء کنوانسیون‌های مختلف بین المللی است که خارگ نیز در این زمینه درگیر است و علاوه بر آن در بحث حمل و نقل دریایی نیز دخیل هستیم و از همه دوستانی که در این زمینه توانایی دارند، تقاضای کمک و همکاری می‌کنیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید