کد خبر : ۲۵,۱۶۲
۱۵ آبان ۱۳۹۲ ۱۵:۰۱
استاندار بوشهر بر استفاده و استخدام نیروهای بومی در بخش‌های مختلف جزیره خارگ تأکید کرد.
 فریدون حسنوند عصر امروز با حضور درمانگاه بهداشت و درمان جزیره خارگ، از پروژه نوسازی و تجهیز آن بازدید کرد.
 
وی با حضور در بخش‌های مختلف این درمانگاه، از روند اجرایی آن ابراز رضایت کرد و ادامه داد: امیدوارم روند تجهیز این درمانگاه با تخصیص اعتبارات در سال‌های آتی، همچنان ادامه یابد و شاهد درمانگاهی مجهز در سطح شهر خارگ باشیم.
 
حسنوند در پاسخ به درخواست پرستاران این بخش مبنی بر استخدام نیروهای بومی، یادآور شد: تأکید ما بر استخدام نیروهای بومی است و قطعاً با توجه به مشکلات ایاب و ذهاب، کمبود مکان‌های مسکونی و عدم بودجه کافی در تأمین دیگر نیازهای رفاهی، ما این را به مسئولان بالاتر انعکاس خواهیم داد و از آنها درخواست پیگیری این مسئله را داریم.
 
استاندار بوشهر، با حضور در سالن ورزشی شهدای خارگ، به گفت‌وگو با مسئول امور ورزش و جوانان این جزیره پیرامون مشکلات پیش‌رو پرداخت.
 
وی در پاسخ به مسئول امور ورزش و جوانان خارگ مبنی بر فرسودگی مکان‌های ورزشی در این جزیره، متذکر شد: ما سعی خواهیم کرد برای این امر بودجه‌ای اختصاص دهیم، اما دوستان نیز باید برای بازسازی این اماکن، اولویت‌ها را مدنظر قرار دهند.
 
حسنوند اظهار امیدواری کرد که با فروش برخی وسایل فرسوده این اماکن، بتوان کمبود بودجه در این امر را جبران کرد تا در آینده شاهد مکان‌های ورزشی مجهزی در این منطقه باشیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید