کد خبر : ۲۴,۲۰۲
۴ اسفند ۱۳۹۹ ۲۱:۲۳
مجمع بسیج خارگ از دل نخبگانی بیرون آمده است که دلسوزان ایران اسلامی هستند/ مصوبات مجمع باید به جد پیگیری شود و کوتاهی در این خصوص پذیرفته نیست
خارگ نیوز: مجمع عمومی بسیج ناحیه خارگ با هدف بررسی مصوبات گروه های تخصصی و هیئت های اندیشه ورز باحضور رئیس مجمع ،امام جمعه شیعه و جامعه اهل سنت ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ثارالله ، معاونت بخشداری، رئیس شورای شهر، شهردار، رییس تامین اجتماعی خارگ، اعضای مجمع و روسای گروه های تخصصی جزیره خارگ با هدف بررسی و تصمیم گیری در خصوص مصوبات گروه های تخصصی و هیئت اندیشه ورز برگزار شد.
به گزارش خارگ نیوز، رئیس مجمع عالی بسیج خارگ گفت : بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری، وظیفه مجامع بسیج و هیات های اندیشه ورز در لایه های مختلف طراحی برای ماموریت های مختلف اعم از جنگ سخت و جنگ نرم، سازندگی و خدمات رسانی است.
 مهدی باقری ادامه داد : در دو نقطه کاربرد این هیات ها محسوس تر است ، یکی در راس و یکی در لایه ها و راهبرد مجمع بسیج خارگ بر اساس این رهنمود های معظم رهبری شکل گرفته است.
وی ، رصد و احصای آسیب‌ها و چالش‌ها، اولویت‌بندی چالش و ارائه راهکار‌های تخصصی را مهم‌ترین فلسفه هیئت های اندیشه ورز دانست و تاکید کرد: مصوبات مجمع باید به جد پیگیری شود و کوتاهی در این خصوص پذیرفته نیست.
باقری تاکید کرد : مجمع بسیج خارگ از دل نخبگانی بیرون آمده است که دلسوزان ایران اسلامی هستند
رییس مجمع عالی بسیج خارگ تعامل مجمع با دانشگاه خارگ را اولویت مهم مجمع بسیج خارگ دانست و گفت :باید در ارائه راه حل و پژوهش های تخصصی از ظرفیت های علمی دانشگاه و نخبگان خارگ استفاده شود.
 
باقری تاکید کرد :  تفاهم نامه همکاری با اهداف استفاده از توانمندی های علمی و توسعه همکاری های پژوهشی ، آموزشی ، مشاوره ای ، خدمات تخصصی شناخت ظرفیت های علمی ، پژوهشی منطقه و به فعلیت رساندن آنها و توانمند سازی گروه های تخصصی ، هیئت های اندیشه ورز و اقشار بسیج  و استفاده از ظرفیت های بسیج در راستای اهداف عالی دانشگاه به منظور تولید علم ، مهندسی معکوس و ...همکاری در تجاری‌سازی یافته‌های تحقیقاتی، در اختیار قرار دادن ظرفیت های اقشار مختلف بسیج برای استفاده دانشگاهیان ،مشارکت در راه اندازی گروه تخصصی آموزش تحقیقات و فناوری فی مابین مجمع بسیج  و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خارگ منعقد گردید.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید