کد خبر : ۲۳,۸۸۳
۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۹:۱۰
دشمنان، انتخابات آتی را نشانه گرفته‌اند
خارگ نیوز: امام جمعه بوشهر گفت:دشمنان اسلام و ایران به سرکردگی آمریکا انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر را نشانه گرفته‌اند.
به گزارش خارگ نیوز، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در خطبه‌های نماز جمعه  بیان کرد: سیزدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری ایران در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ همزمان با انتخابات ششمین دوره‌ی شورا‌های اسلامی شهر و روستا برگزار می‌شود و دشمنان اسلام و ایران به سرگردکی آمریکا انتخابات را نشانه گرفته اند.
 
او ادامه داد: ملت ایران خود را برای برگزاری انتخاباتی اقتدارآفرین، عزت آور، بابصیرت، انقلابی، پیشرفت زا و عدالت گستر آماده کنند.
 
امام جمعه بوشهر با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با مردم آذربایجان شرقی عنوان کرد: دشمن درصدد است هویت دینی و ملی ملت ایران را با تهاجم فرهنگی و سیاسی از بین ببرد و باید در مقابل جبهه تهاجمی دشمن هویت دینی و ملی خود را حفظ کرد.
 
صفایی بوشهری گفت: مطابق تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی در مساله برجام سیاست جمهوری اسلامی، عمل در مقابل عمل است.
 
او تاکید کرد: دشمن در تلاش است اسلام خواهی و زندگی اسلامی را از ملت ایران بگیرد و سبک زندگی غربی را در جامعه نهادینه کند. دشمن می‌خواهد روح عظمت و استقلال را به گونه‌ای از مردم بگیرد که ملت ایران به بیگانه پرستی روی آورند.
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر عنوان کرد: ملت در این شرایط سخت باید هوشیارانه هویت خود را حفظ کند. مسئولان نهاد‌های فرهنگی و سیاسی نیز باید تلاش کنند اقتدار دینی و ملی را حفظ کنند و توطئه‌های دشمن را از بین ببرد.
 
صفایی بوشهری ادامه داد: باید بر ارزش‌های خود پافشاری کرد و در مسیر رشد علمی و قدرت نظامی گام برداشت، زیرا اگر در این شرایط تضعیف شویم آن‌ها جرات می‌کنند علیه انقلاب اسلامی توطئه‌های سنگین طراحی کنند.
 
 او افزود: نباید از دشمن ترسید و در صحنه عمل در مقابل آنان خسته شد، بلکه باید بدون هراس از دشمن و بدون خستگی در صحنه انقلابی بودن گام برداشت و برای جبران ضعف‌ها و مشکلات جامعه در فضای سیاسی و اقتصادی باید تلاش مضاعف کرد.
 
امام جمعه بوشهرهمچنین با اشاره به تغییر رنگ کرونایی استان‌های همجوار استان بوشهر، رعایت دستورهای بهداشتی از سوی مردم و مسئولان را خواستار شد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید