کد خبر : ۲۳,۸۸۱
۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۹:۰۷
کرونا یک خانواده بوشهری دیگر را داغدار کرد
خارگ نیوز: دبیر ستاد مقابله با کرونا در بوشهر گفت: یک نفر دیگر بر اثر کرونا جان خود را از دست داد و تعداد جانباختگان در این استان به ۸۷۷ نفر رسید.
به گزارش خارگ نیوز، دکتر سعید کشمیری دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری‌شده‌اند و اکنون ۷۱ بیمار در این بخش‌ها در حال درمان هستند.
 
او افزود: در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۴ نفر از بیماران بستری‌ در بخش‌های کرونایی با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد پنج نفر به کرونا مبتلا بودند.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ادامه داد: امروز خانمی ۶۳ ساله با سابقه بیماری فشار خون و قلبی جان خود را بر اثر کرونا از دست داد.
 
کشمیری بیان کرد: تعداد جانباختگان کرونا در استان بوشهر تا اول اسفند ۸۷۷ نفر است که از این تعداد ۱۵ نفر مشکوک به کرونا بوده‌اند.
 
او، بابیان اینکه هم‌اکنون ۱۵ بیمار در بخش‌ مراقبت‌های ویژه بستری هستند، عنوان کرد: از این تعداد ۹ نفر با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۹ هزار و ۷۶۱ مبتلا به این ویروس در استان شناسایی شده‌اند.
 
کشمیری با تاکید بر رعایت اصول بهداشتی از مردم خواست دورهمی‌ها را به حداقل برسانند و استفاده از ماسک را فراموش نکنند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید