کد خبر : ۲۱,۸۴۶
۷ بهمن ۱۳۹۹ ۲۰:۲۵
تجهیزات ذخیره سازی و صادرات نفت کشور نوسازی می‌شود
خارگ نیوز: رئیس پایانه نفتی خارگ از نوسازی تجهیزات ذخیره سازی و صادرات نفت کشور در پایانه نفتی خارگ خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز، سید محمد جواد موسوی عصر دوشنبه در بازدید معاون استاندار بوشهر از پایانه نفتی خارگ اظهار داشت: پایانه نفتی خارگ یکی از مهمترین و راهبردی‌ترین پایانه‌های نفت ایران اسلامی است.
 
وی افزود: با آینده نگری و آینده پژوهی صورت گرفته در پایانه‌های نفتی ایران با تکیه بر اقتصاد مقاومتی در تأمین تجهیزات حیاتی صنعت نفت کشور به خودکفایی رسیدیم.
 
رئیس پایانه نفتی خارگ تصریح کرد: با تلاش و همت جهادی کارکنان خدوم پایانه نفتی بهسازی و نوسازی تجهیزات ذخیره سازی و صادرات نفت کشور به صورت دقیق و برنامه ریزی از پیش تعین شده در حال انجام است.
 
محمد تقی ایرانی معاون سیاسی و امنیتی استاندار بوشهر گفت: جزیره خارگ مرکز ثقل صادرات نفت ایران اسلامی می‌باشد، حضور شرکت‌های بزرگ نفت و پتروشیمی باعث اهمیت بالای این جزیره شده است.
 
وی افزود: خودکفایی در تأمین قطعات حیاتی و در چرخه صنعت نفت کاری سخت و غیر ممکن می‌باشد که با همت جهادی کارکنان خدوم شرکت پایانه‌های نفتی ایران به جهاد خودکفایی رسیده‌ایم.
 
معاون سیاسی و امنیتی استاندار بوشهر تصریح کرد: پایانه نفتی خارگ یکی از ایمن و امن ترین پایانه‌های نفتی جهان بشمار می‌رود که تمامی روند صادرات در این پایانه با استانداردهای روز دنیا منطبق است.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید