کد خبر : ۲۱,۳۳۲
۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۷:۵۶
خارگ نیوز: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: از سازمان‌های توسعه‌گرای کشور برای سرمایه‌گذاری در استان دعوت می‌شود.
به گزارش خارگ نیوز، مشیرالحق عابدی، امروز چهارشنبه یکم بهمن در جریان بازدید از کارخانه کک و واحد ذغالشویی شرکت پروده طبس اظهار کرد: جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی از مهمترین وظایف کمیته‌ ای ذیل ستاد توسعه خاوران است.
 
به گزارش ایسنا، وی با اشاره به ظرفیت‌های استان خراسان جنوبی در حوزه‌های مختلف تصریح کرد: جذب سرمایه ‌گذاران بخش خصوصی و دولتی با هدف بهره برداری هر چه بیشتر از ظرفیت‌های استان است که با جدیت دنبال می‌شود.
 
معاون استاندار خراسان جنوبی به ذخایر فراوان ذغال‌سنگ در شهرستان طبس اشاره کرد و گفت: در راستای اهداف و برنامه های ستاد توسعه خاوران از شرکت سرمایه‌گذاری امید به عنوان مجموعه‌ای کارآمد برای حضور و فعالیت دعوت شده است.
 
عابدی اظهار کرد: حضور و سرمایه گذاری شرکت امید می‌تواند، فعالیت‌های موجود را توسعه بخشد و فعالیت‌های ستاد توسعه خاوران در راستای توسعه همه جانبه، پایدار و متوازن استان است.
 
مدیرعامل گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید نیز از آمادگی این شرکت برای توسعه فعالیت‌های معدنی و افزایش سرمایه‌گذاری در حوزه استخراج و فرآوری ذغال‌سنگ گفت.
 
مدرس خیابانی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری امید و جمعی از مدیران استان، معاون استاندار را در جریان بازدید از کارخانه کک و واحد زغالشویی شرکت پروده طبس همراهی کردند.
 
کارخانه کک طبس که کمبود نقدینگی و مواد اولیه باعث شده تنها با یک سوم ظرفیت فعالیت کند بازارهای خوبی برای فروش پیدا کرده و ۲۰۰نفر را مشغول به کار کرده است.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید