کد خبر : ۲۱,۳۲۲
۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۷:۳۹
سود هر سهم "پتروشیمی خارک" افزایش یافت
خارگ نیوز: شرکت پتروشیمی خارگ در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۳ هزار و ۸۰۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲ هزار و ۵۲۴ اعلام شده بود، از افزایش ۵۱ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
به گزارش خارگ نیوز، شرکت پتروشیمی خارگ با سرمایه ۶ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.
 
شرکت پتروشیمی خارگ در دوره یاد شده، مبلغ ۲۲ هزار و ۸۰۲ میلیارد و ۱۷۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳ هزار و ۸۰۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۵۱ درصدی برخوردار است.
 
همچنین این شرکت سود ناخالص دوره یاد شده را با افزایش ۵۰ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، ۱۷ هزار و ۶۵ میلیارد و ۳۳۷ میلیون ریال و سود عمالیاتی را ۲۱ هزار و ۶۱۶ میلیارد و ۷۸۹ میلیون ریال اعلام کرده است.
 
یادآوری می‌شود "شخارک" در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۲ هزار و ۵۲۴ ریال و سود خالص را ۱۵ هزار و ۱۴۲ میلیارد و ۱۶ میلیون ریال قید کرده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید