کد خبر : ۲۱,۲۱۴
۳۰ دی ۱۳۹۹ ۱۵:۲۱
بیش از ۹۸۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در مرزهای دریایی استان بوشهر کشف شد
خارگ نیوز:‌ فرمانده مرزبانی استان بوشهر از اجرای طرح رعد و متوقف شدن ۱۸ شناور متخلف خبر داد و گفت: از این شناورها بیش از ۹۸۰ میلیارد ریال کالای قاچاق درمرزهای دریایی استان بوشهر در خلیج فارس کشف شد.
به گزارش خارگ نیوز، سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با تاکید بر ناامن بودن سواحل و مرزهای دریایی استان بوشهر برای قاچاقچیان اظهار داشت: تمام سواحل، مرزهای خلیج‌فارس و محورهای مواصلاتی استان بوشهر تحت رصد شبانه‌روزی نیروهای مرزبانی استان برای برخورد با قاچاق کالا، سوخت و مواد مخدر قرار دارد.
 
وی با بیان اینکه پایگاه‌های دریابانی در تمام نقاط ساحلی استان بوشهر ایجاد شده است تصریح کرد: ماموران دریابانی استان بوشهر با تلاش شبانه‌روزی با تخلفات در همه زمینه‌ها به ویژه قاچاق سوخت، کالا و مواد مخدر برخورد می‌کنند و از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کنند.
 
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از اجرای طرح رعد برای برخورد با قاچاق کالا در مرزهای دریایی و سواحل خبر داد و گفت: در اجرای طرح رعد  18 شناور متخلف متوقف شد و از این شناورها انواع کالای قاچاق کالا کشف شد.
 
سردار  رضایی‌نژاد ارزش این کالاهای قاچاق را بیش از 980 میلیارد ریال دانست و بیان کرد: دریابانان استان بوشهر این شناورها حامل کالای قاچاق در اجرای طرح رعد در 10 روز گذشته توقیف کردند.
 
وی با بیان اینکه این طرح در راستای تشدید مبارزه با قاچاق کالا و سوخت در مرزهای دریایی استان بوشهر اجرا  شده است تصریح کرد: کالاهای کشف شده شامل لوازم یدکی خودرو ، لوازم الکتریکی، پارچه، مواد نیروزا، تجهیزات پزشکی و مشروبات الکلی است.
 
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف سوخت قاچاق خبر داد و بیان کرد: علاوه بر کالاهای قاچاق شناورهای حامل سوخت قاچاق به میزان 228 هزار لیتر توقیف شد.
 
سردار  رضایی‌نژاد با اشاره به افزایش 32 درصدی کشف کالای قاچاق گفت: با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی ماموران دریابانی استان بوشهر در 10 ماه گذشته کشفیات کالای قاچاق نسبت به مدت مشابه سال قبل 32 درصدافزایش داشته است.
 
وی از کاهش کشفیات سوخت قاچاق خبر داد و افزود: میزان  کشفیات سوخت قاچاق در 10 ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 70 درصد کاهش یافته است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید