کد خبر : ۲۱,۱۰۵
۲۹ دی ۱۳۹۹ ۲۰:۴۳
خارگ نیوز: مربی تیم فوتبال فولاد بعد از شکست تیمش برابر پرسپولیس از رفتار کادرفنی حریف انتقاد کرد.
به گزارش خارگ نیوز، مهدی هاشمی‌نسب، مربی تیم فوتبال فولاد در نشست خبری بعد از شکست ۲ بر یک تیمش برابر پرسپولیس اظهار کرد: ما آمده بودیم بازی را ببریم. به توانایی‌های تیم‌مان ایمان داشتیم و می‌خواستیم برنده شویم. بد شروع کردیم و گل خوردیم. در روند بازی توانستیم به بازی برگردیم و گل زدیم. بعد از گل می‌توانستیم دو گل دیگر بزنیم ولی متاسفانه اتفاقاتی در فوتبال می‌افتد که من همیشه به خودم اجازه نمی‌دهم درباره آن‌ها صحبت کنم چون اعتقاد دارم در حیطه من نیست.
 
 او با بیان این که با تمام احترامی که برای آقای زاهدی‌فر قائلم ادامه داد: باید بگویم ایشان در ۱۰ هفته چهار بار برای ما داوری کرد. در بازی با نساجی یک بر صفر جلو بودیم اما به اشتباه برای ما پنالتی نگرفت. در این بازی هم ما روی دو خطا گل خوردیم. خطاهایی که مشکلی هم نداشتند اما سوت‌هایی زده می‌شود که نمی‌شود چیزی گفت. گل دوم پرسپولیس روی یک ضربه آزاد به دست آمد که فکر می‌کنم خطا نبود. به جای این که تیمی که در فینال آسیا بوده پنج روز یک بار بازی کند، ما داریم پنج روز یک بار بازی می‌کنیم. تمام برنامه‌ریزی فوتبال ما بر اساس این است که پرسپولیس کی‌می‌تواند راحت بازی کند. یک‌سری مسائل دیگر رخ می‌دهد؛ فیلمبردار صداوسیما به مربی حریف و داور چهارم می‌گوید که پنالتی نبوده است. داور به مربی حریف می‌گوید چون لباس فولاد مشکی است و برای جلوگیری از خطای دید کاور بپوشید. واقعا برازنده این تیم است که بهش می‌گویند تیم خاص. من ۲۰ سال است که با این مشکلات دست‌وپنجه نرم می‌کنم. تمام زندگی‌ام شده جنگ‌وجدل با بعضی از هواداران تیم خاص. هیچ ایرادی ندارد، از این به بعد هم ادامه بدهند. نصف عمر ما گذشته است. 
 
هاشمی‌نسب اضافه کرد: بعضی از تیم‌ها قبل از بازی درباره نیمکت فولاد صحبت می‌کنند. همین تیم پرسپولیس، نایب‌قهرمان آسیا، در بازی با استقلال، ذوب‌آهن و بازی با ما نیمکت آرامی نداشتند. با تمام احترامی که برای کریم باقری، رفیق ۳۵ ساله خودم قائلم، خیلی مظلوم‌نمایی می‌کنند که نیمکت‌شان آرام است. این گونه نیست. درست است که من مهدی هاشمی‌نسب آدم بد این فوتبال شدم و کلی القاب به من دادند اما شما هم آدم خوبه داستان نیستید. زیاد خوب جلوه نکنید. ما همدیگر را خوب می‌شناسیم، هم‌بازی بودیم. من هم در پرسپولیس بازی کردم و این شرایط را دیده‌ام. ما هم زمانی خاص بودیم. من زمانی قبل از داربی یک خطا می‌کردم و داور باید به من کارت می‌داد اما به من می‌گفت آقای هاشمی‌نسب هفته بعد داربی دارید. ما هم زمانی خاص بودیم. یک بازیکن شما بعد از بازی به مربی ما فحاشی کرد و شماهایی که هم‌بازیان من بودید، کارش را تایید می‌کنید. زیاد مظلوم‌نمایی نکنید وخودتان باشید. مردم ما آدم‌ها را خوب می‌شناسند. شما آدم خوبه داستان بمانید و ما هم آدم بده داستان می‌مانیم. ان‌شاءالله در ادامه راه موفق باشند و در ادامه قهرمان آسیا شوند. واقعا واژه خاص برازنده تیم‌شان است. بعد از پنالتی بازیکن‌شان باید دو کارت قرمز می‌گرفت. نمی‌دانم. همه‌چیز به همه‌چیز می‌آید. ما فولادیم و عادی هستیم و خاص نیستیم. باید این اتفاق‌ها سر ما و امثال فولادی‌ها بیفتد. 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید