کد خبر : ۲۱,۰۹۴
۲۹ دی ۱۳۹۹ ۲۰:۰۳
نقش صدا و سیما در انقلاب اسلامی کلیدی و ماندگار است
خارگ نیوز: نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری، نقش صدا و سیما را در انقلاب اسلامی کلیدی، اثرگذار، وحدت بخش و ماندگار خواند.
به گزارش خارگ نیوز، آیت الله سید هاشم بوشهری نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان و عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری در مراسم رونمایی از ۱۲ هزار دقیقه برنامه سازی مرکز بوشهر ویژه دهه فجر از مردم به عنوان یکی از ارکان اصلی انقلاب اسلامی نام برد و عنوان کرد: رضایتمندی و اعتماد خوب مردم به عنوان یک سرمایه اجتماعی به اطلاع رسانی و برنامه‌های صدا و سیما، مرجعیت رسانه‌ای صدا و سیما را به اثبات رسانده است.
 
نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری افزود: مسئولان و برنامه‌سازان صدا و سیما، در یک جهاد رسانه‌ای و جنگ نابرابر، به شایستگی توانستند، فرآیند ۴۲ ساله انقلاب اسلامی ایران را به خوبی به جهانیان صادر کنند.
 
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به ضرورت انعکاس دستاورد‌های انقلاب اسلامی و امیدآفرینی در جامعه افزود: استکبار جهانی سعی در ناکارآمد جلوه دادن حکومت دینی دارد، ولی صدا و سیما با اطلاع رسانی به جا، واقعی و بدون مبالغه دشمن را در سطح ملی و بین المللی مایوس و ناامید و دوستان انقلاب اسلامی را امیدوار و پاینده کرده است.
 
حسینی بوشهری با قدردانی از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر مدیران و برنامه‌سازان صدا و سیمای مرکز بوشهر در فرآیند بستر سازی فنی و زیرساختی، ظرفیت سازی برنامه‌ای به ویژه برنامه‌های مذهبی مناسبتی و کرونایی و دستاورد‌های انقلاب اسلامی، برای آنان دعا و رسانه‌ای در تراز انقلاب اسلامی و مقدمه‌ای برای انقلاب حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف آرزو کرد.
 
در این مراسم سید حسین ناظر مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر از تولید ۱۲ هزار دقیقه برنامه خبری، رادیویی، تلویزیونی، فضای مجازی و موسیقی ویژه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گستره استانی، ملی و فراملی خبر داد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید