کد خبر : ۱۷,۸۶۵
۲۸ آذر ۱۳۹۹ ۱۸:۱۸
استاندار بوشهر: از دورهمی و میهمانی‌ها در شب یلدا پرهیز شود
خارگ نیوز: استاندار بوشهر با تاکید بر نقش مهم فرهنگ‌سازی در پرهیز از دور همی‌ها میهمانی‌ها به ویژه در شب یلدا گفت: نقش صدا و سیما در این عرصه مهم و با اهمیت است.
به گزارش خارگ نیوز، عبدالکریم گراوند صبح امروز در آیین  تجلیل از برترین‌های صدا و سیمای بوشهر در اجلاس هفدهم فناوری رسانه با تاکید بر نقش مهم صدا و سیما در عرصه فرهنگ‌سازی  به ویژه در عرصه مقابله با کرونا اظهار داشت: خدمات رسانه ملی و استانی صدا و سیما در عرصه مقابله با کرونا ستودنی است.
 
وی، با اشاره به اینکه استان بوشهر از وضعیت قرمز خارج شده است گفت: برای گذر از پیک‌سخت زمستانی که با شب یلدا آغاز می‌شود باید همگان از دورهمی‌ها و میهمانی‌ها پرهیز کنند چراکه بی‌توجهی به رعایت پروتکل بهداشتی تبعات و خطرات بسیاری را جامعه تهدید می‌کند که باید ادامه رعایت پروتکل بهداشتی در دستور کار همه قرار بگیرد.
 
استاندار بوشهر با قدردانی از همکاری و تعامل آحاد مردم استان بوشهر در رعایت پروتکل بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی بیان کرد: برای گذر از پیک زمستانی باید مراقبت‌های لازم انجام شود تا از ابتلا به بیماری کرونا مصون بمانیم.
 
گراوند همکاری و  تعامل مردم در این عرصه را بسیار مهم دانست و تاکید کرد: هرگونه غفلت و عادی‌انگاری در برابر ویروس کرونا، عاقبت و شرایط سخت و خطرناکی در جامعه رقم می‌زند که باید مردم به پرهیز از دورهمی‌ها به ویژه در شب یلدا توجه ویژه کنند.
 
وی استفاده از فضای مجازی در شب یلدا را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: ارتباط مردم برای برگزاری آیین سنتی شب یلدا می‌تواند از طریق شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود تا ضمن مصون ماندن از ابتلا به کرونا، زمینه نابودی این ویروس در جامعه فراهم شود.
 
استاندار بوشهر آثار رعایت پروتکل بهداشتی را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: رعایت پروتکل بهداشتی سبب شد تا بیماران، بستری‌ها و فوتی‌ها کرونایی کاهش چشمگیری یابد  و اکنون تعداد بیماران به زیر 30 درصد نسبت به گذشته رسیده است.
 
گراوند با تاکید بر ادامه رویه رعایت پروتکل بهداشتی برای گذر از فصل زمستان و پیک خطرناک کرونا گفت:همکاری و تعامل با طرح شهید سلیمانی که اکنون در شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر در حال اجرا است ضروری و مهم است.
 
وی، با اشاره به برتری صدا و سیمای مرکز بوشهر در اجلاس هفدهم فناوری رسانه اظهار داشت: صدا و سیما با داشتن نیروهای خلاق، توانمند و مستعد در عرصه‌های مختلف نقش آفرینی دارد که برتری صدا و سیمای بوشهر در اجلاس هفدهم فناوری رسانه نشان از این مهم دارد.
 
استاندار بوشهر با قدردانی از مدیرکل صدا و سیمای بوشهر گفت: وجود همدلی، وفاق، کار و تلاش در این رسانه از جمله ویژگی‌های صدا و سیمای بوشهر است که نشان می‌دهد این مجموعه دارای انسجام مطلوبی برای کارآمدی و پیشرفت بیشتر است.
 
مدیرکل صداوسیمای مرکز بوشهر هم  با اشاره به کسب چندین رتبه برتر در هفدهمین اجلاس فناوری رسانه، این موفقیت‌ها را مدیون تعهد کاری و تخصص فنی همکاران صداوسیمای مرکز بوشهر دانست و بیان کرد: در هفدهمین اجلاس فناوری رسانه صداوسیمای مرکز بوشهر توانست جایزه ویژه و چند تندیس را در بخش‌های طرح خلاقانه رسانه، ایستگاه رادیویی، مرکز مانیتورینگ، پخش زنده ماهواره‌ای و بیشترین تندیس برترین‌ها به خود اختصاص دهد.
 
سید حسین ناظر، اهمیت به کار تیمی و گروهی و استفاده حداکثری و مفید از منابع و امکانات موجود، بکارگیری ابداعات و ابتکارات و تامین اکثر نیازهای فنی مرکز بدست همکاران حوزه‌های فنی و روند رو به رشد واحدهای مختلف فنی مرکز را عامل این موفقیت‌ها دانست.
 
در این مراسم  ازسید محمد صفوی، محمدعلی ملکوتی، هدایت‌الله سیروسی و هادی جمهیری معاون فنی  صدا و سیمای مرکز بوشهر که در اجلاس فناوری رسانه خوش درخشیدند تجلیل شد.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید