کد خبر : ۱۷,۷۹۳
۲۷ آذر ۱۳۹۹ ۲۱:۵۰
خارگ نیوز: مدیرکل مدیریت بحران خوزستان از آماده‌باش فرمانداری‌های سراسر استان در پی بارندگی‌های امروز خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز، امید بن‌عباس در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به بارندگی‌های شدید در استان خوزستان از صبح امروز اظهار کرد: در تماس با فرمانداران، تاکنون گزارشی مبنی بر آبگرفتگی در مناطق شهری و روستایی سطح استان گزارش نشده و شرایط در اکثر نقاطی که بارش داشته‌ایم، عادی گزارش شده است.
 
وی افزود: در اهواز نیز پس از بارندگی‌های صبح امروز، چند ساعتی شاهد آب گرفتگی‌های معابر در برخی از مناطق شهر بودیم که بیشتر آبگرفتگی‌ها در حوزه منطقه ۶ شهرداری و به صورت جسته و گریخته در برخی دیگر از معابر سطح شهر گزارش شده است که اکثر آبگرفتگی‌ها نیز تا ظهر امروز برطرف شدند.
 
بن‌عباس بیان کرد: بارش‌ها مجددا از ساعتی پیش آغاز شده و باید ببینیم چه میزان بارش خواهیم داشت؛ در این خصوص به همه دستگاه‌های اجرایی از جمله شهرداری‌ها، آبفا و فرمانداری‌ها اعلام آماده‌باش شده است.
 
وی گفت: در اهواز نیز ظهر امروز جلسه فوق‌العاده ستاد بحران به ریاست فرماندار اهواز برگزار شد. همه همکاران ما به صورت میدانی در حال آماده‌باش هستند که چنانچه بارش‌ها به صورت نامتعارف بود، در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام دهند اما تا این لحظه مشکل خاصی گزارش نشده است.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید