کد خبر : ۱۶
۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵
کاهش آمار حوادث ناشی از کار در خارک
خارگ نیوز: سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خارگ اظهارداشت: با توجه به فعال تر شدن کمیته های حفاظت فنی شرکتها و نظارت بهتر واحد بازرسی کار این اداره در سال گذشته تنها 9 حادثه ناشی از کار به این اداره گزارش و مورد بررسی قرار گرفته است و این در جزیره خارک با توجه به وجود پروژه های متعدد آمار قابل قبولی می تواند باشد.
به گزارش خارگ نیوز، سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خارگ اظهارداشت: با توجه به فعال تر شدن کمیته های حفاظت فنی شرکتها و نظارت بهتر واحد بازرسی کار این اداره در سال گذشته تنها 9 حادثه ناشی از کار به این اداره گزارش و مورد بررسی قرار گرفته است و این در جزیره خارک با توجه به وجود پروژه های متعدد آمار قابل قبولی می تواند باشد.
ایشان ادامه داد: در سال گذشته تعداد 110 جلسه کمیته حفاظت فنی در شرکتها تشکیل گردیده و با فعالتر شدن این کمیته ها شاهد کاهش حوادث ناشی از کار بوده ایم که جا دارد از همکاری شرکتها و همچنین نظارت همکاران عزیزمان در واحد بازرسی کار تشکر و قدردانی نماییم.

وی گفت: در سال جاری اولویت کاری این اداره تلاش در راستای تنظیم روابط کار و بالابردن ضریب ایمنی در کارگاههاست که با همکاری معاونت روابط کار و رییس بازرسی اداره کل متبوع از ابتدای امسال با برنامه ریزی منسجم تر و بهتر سعی داریم بصورت جدی در این راستا قدم هایی برداریم.نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید