کد خبر : ۱۵,۳۱۴
۱ آذر ۱۳۹۹ ۲۳:۵۵
خارگ نیوز: بیش از ۴۰ زندانی در زندان «بعبدا» واقع در شرق شهر «بیروت» پایتخت لبنان امروز شنبه به صورت دسته‌جمعی اقدام به فرار کردند.
به گزارش خارگ نیوز و به نقل از النهار، زندان «بعبدا» واقع در شرق شهر «بیروت» پایتخت لبنان امروز شنبه شاهد فرار دسته جمعی شماری از زندانیان بود. طبق گزارش‌های منتشر شده بیش از ۴۰ زندانی در زندان بعبدا امروز اقدام به فرار از این زندان کردند.
 
بر اساس این گزارش، نیروهای پلیس لبنان زندانیان فراری را تحت تعقیب قرار دادند و پس از عملیاتی گسترده موفق شدند ۸ زندانی را دستگیر کنند. این درحالی است که تلاش‌ها برای پیدا کردن دیگر زندانیان فراری همچنان ادامه دارد.
 
این درحالی است که گفته می‌شود شماری از زندانیان نیز در جریان فرار از زندان به دلیل تصادف جان باختند. برخی منابع نیز شمار زندانیان فراری را ۶۹ نفر اعلام کرده‌اند؛ آماری که هنوز از سوی مقامات لبنانی تأیید نشده است.
 
گفتنی است، زندانیان پیش از فرار، تعدادی از مأموران امنیتی لبنان را مورد ضرب و شتم قرار داده و آنها را در سلول‌های خود زندانی کردند. پلیس لبنان اعلام کرده است که عملیات گسترده‌ای را برای شناسایی و بازداشت زندانیان فراری کلید زده است.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید