کد خبر : ۱۴,۸۷۲
۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۱۹:۳۳
۷شناور حامل محموله‌های قاچاق در آبهای خلیج فارس توقیف شد
خارگ نیوز: فرمانده مرزبانی استان بوشهر از متلاشی شدن باند قاچاق محموله‌های قطعات ماشین‌آلات سنگین خبرداد و گفت: با توقیف ۷ شناور حامل قطعات ماشین‌الات سنگین ۵۰۰ میلیارد ریال محموله قاچاق در آبهای خلیج فارس استان بوشهر کشف شد.
به گزارش خارگ نیوز، سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با تاکید مبارزه مستمر با کالاها و محموله‌های فاقد اسناد معتبر گمرکی و قاچاق اظهار داشت: محموله‌های فاقد هرگونه اسناد لازم و معتبر گمرکی، به عنوان کالای قاچاق توقیف می‌شود و در اختیار دستگاه قضا قرار می‌گیرد.
 
وی، از توقیف 7 شناور حامل محموله‌های قاچاق در آبهای استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: در یک هفته گذشته 7 فروند شناور حامل قطعات ماشین آلات سنگین همانند بلدوزر، لیفتراک، گریدر و دیگر تجهیزات در آبهای خلیج فارس استان بوشهر توقیف شد.
 
وی ارزش این محموله‌های قاچاق را افزون بر 500 میلیارد ریال دانست و خاطرنشان کرد: برخورد با قاچاق سوخت، کالا و مواد مخدر در اولویت برنامه‌های مرزبانی استان بوشهر قرار دارد.
 
فرمانده مرزبانی استان بوشهر از افزایش 83 درصدی کشف کالاهای قاچاق در 7 ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و افزود: در 7 ماه امسال افزون بر 400 میلیارد تومان کالای قاچاق در استان بوشهر با تلاش مرزبانان و دریابان در نقاط ساحلی استان کشف شد.
 
سردار رضایی‌نژاد عمده محموله‌های قاچاق را شامل لوازم بهداشتی و آرایشی، دارو و تجهیزات پزشکی، رایانه، انواع لوازم برقی و خانگی دانست و بیان کرد: در 7 ماه امسال 38 دستگاه خودرو خارجی در استان بوشهر کشف شده است.
 
وی، استیفای حقوق دولت و مرزنشینان را راهبرد و وظیفه مرزبانی دانست و افزود: مرزنشینان و ساحل نشینان استان بوشهر در اجرای ماموریت‌‌ها و برقراری امنیت، مشارکت مستمری با فرماندهی مرزبانی دارند که همکاری آنان در خور تحسین است.
 
فرمانده مرزبانی استان بوشهر امنیت مرزهای دریایی خلیج فارس را مطلوب و پایدار دانست و تاکید کرد: دریابانان و مرزداران استان بوشهر با فعالیت شبانه‌روزی تمام تردد شناورها در دریا و سواحل استان رصد و با متخلفان بدون اغماض برخورد قاطع می‌شود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید