کد خبر : ۱۳,۶۰۴
۹ آبان ۱۳۹۹ ۲۱:۰۵
عملیات مقابله با آلودگی نفتی در بندر بوشهر اجرا شد
خارگ نیوز: رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر از انجام موفقیت آمیز عملیات مقابله با الودگی نفتی در کانال دسترسی بندر بوشهر خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز، حجت خسروی رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: پس از دریافت گزارشی مبنی بر ایجاد آلودگی نفتی از سوی یک فروند شناور( شناور دلنیا ۲) در حد فاصل اسکله صدرا تا اسکله سوخت در بندر بوشهر، بلافاصله هماهنگی‌های لازم صورت گرفت و تیم مقابله با آلودگی برای ارزیابی و انجام اقدام لازم به موقعیت اعزام شدند.
 
او ادامه داد: در این عملیات به دلیل جزر بودن آب دریا لکه‌های نفتی در حال حرکت به سمت دهانه خروجی کانال بود که تیم مقابله با آلودگی با اقدام به موقع و همکاری شناور احسان موفق شدند لکه‌ها را پاکسازی کنند.
 
رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر عنوان کرد: با توجه به خسارت جبران ناپذیری که آلودگی نفتی می‌تواند به محیط زیست دریایی وارد کند لزوم سرعت عمل در عملیات از اولویت‌های کاری است که تیم مقابله با آلودگی با نظم و انسجام کامل در این مورد نیز موفق بودند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید