کد خبر : ۱۳,۰۰۷
۱ آبان ۱۳۹۹ ۲۱:۰۳
دستگیری متجاوزان مرزی افزایش یافته است
خارگ نیوز: فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی از افزایش ۲۳ درصدی دستگیری متجاوزان مرزی در شرایط کرونایی خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز، سردار احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی عصر امروز در نشست با استاندار بوشهر بیان کرد: استان بوشهر یکی از استان‌های مهم و استراتژیک کشور است که بخش زیادی از مرز ساحلی کشور را دارد.
 
او عنوان کرد: تلاش‌های گسترده‌ای در راستای حفاظت و حراست از مرز‌های کشور در استان بوشهر صورت گرفته است و شاهد اقتدار بسیار خوبی در حوزه حفاظت از مرز‌ها در این استان هستیم.
 
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی مقابله با قاچاق را به عنوان یکی از برنامه‌های بسیار مهم دانست و تاکید کرد: در هفت ماه ابتدایی امسال چندین تریلیون ریال کشفیات کالای قاچاق از سوی مرزبانی صورت گرفته است.
 
سردار گودرزی از افزایش دستگیری قاچاقچیان واردکننده مواد مخدر، سلاح، تجهیزات و اقلام ممنوعه بیان کرد: مرزبانی نیروی انتظامی شهدای بسیار زیادی را در این راه تقدیم نظام و انقلاب کرده است.
 
او  از افزایش ۲۳ درصدی دستگیری متجاوزان مرزی در شرایط کرونایی خبر داد و افزود: مرزبانان با تمام وجود و تا آخرین قطره خود در مقابل متجاوزین و متخلفین ایستاده‌اند.
 
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی از بهبود کیفیت پایش تصویری مرز‌های دریایی، خشکی و هوایی خبر داد و گفت: در استان بوشهر امروز شاهد الحاق تجهیزات و شناور‌های جدیدی بودیم که در عرصه مرزبانی نقش مهمی خواهند داشت.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید