کد خبر : ۱۳,۰۰۲
۱ آبان ۱۳۹۹ ۲۰:۵۵
پرواز بوشهر- رشت و بالعکس دایر شد
خارگ نیوز: مدیرکل فرودگاه‌های استان بوشهرگفت:باتوجه به درخواست شهروندان و پی گیری اداره فرودگاه‌های این استان، پرواز بوشهر- رشت و بالعکس از امروز اول آبان ماه برقرار شد.
به گزارش خارگ نیوز، کمال دهقان منشادی روزپنجشنبه درگفت وگو با خبرنگاران افزود: با اضافه شدن این پرواز شمار پروازهای فرودگاه بوشهر به ۷۲ پرواز داخلی افزایش یافته است.
 
وی بیان کرد: مسیر پروازی بوشهر- رشت و بالعکس برای یک روز در هفته پنجشنبه ها توسط یک فروند هواپیمای MD شرکت هواپیمایی زاگرس انجام می‌شود.
 
مدیرکل فرودگاه‌های استان بوشهر اضافه کرد: پرواز بوشهر - رشت با شماره پرواز ۴۰۸۵ ساعت ۹:۱۵ و پرواز برگشت نیز با شماره ۴۰۸۴ از مسیر رشت - بوشهر ساعت ۱۳:۳۵ دقیقه انجام  شد.
 
دهقان مشادی یادآورشد:  در زمان حاضر ۷۰ پرواز از فرودگاه بوشهر در هفته در مسیرهای تهران، مشهد، اصفهان و خارگ انجام می‌گیرد که مسیر رشت نیز به آنها افزوده شد.
 
وی ادامه داد: همچنین هفت شرکت هواپیمایی شامل ایران ایر، ایران ایرتور، وارش، قشم ایر، زاگرس، آسمان و ماهان درفرودگاه بوشهر فعالیت می‌کنند که با برقراری پرواز خط بوشهر - رشت، زاگرس نیز به این شرکت‌ها اضافه می‌شود.
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید