کد خبر : ۱۳,۰۰۰
۱ آبان ۱۳۹۹ ۲۰:۵۲
اجرا پروژه مرکز خدمات جامع عالیشهر شتاب می‌گیرد
خارگ نیوز: معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: با تامین اعتبار لازم روند اجرا پروژه خدمات جامع سلامت شهر جدید عالیشهر شتاب می‌گیرد.
به گزارش خارگ نیوز، مهرداد ستوده روز پنج‌شنبه در بازدید از پروژه های عمرانی عالیشهر افزود: با توجه به جمعیت ۳۰ هزار نفری عالیشهر و همچنین جمعیت ۳۰ هزار نفری محدوده آن احداث مرکز خدمات جامع سلامت این منطقه در اولویت مسئولان استان است.
 
وی بیان کرد: پیمانکار پروژه یکی از پیمانکاران موفق است که تاکنون در اجرا پروزه‌های مختلف از جمله بیمارستان اورژانس هسته‌ای بوشهر موفق ظاهر شده است.
 
ستوده ادامه داد: آغاز عملیات پروژه به سامان رسیدن آن در موعد مقرر یکی از دستاوردهای مهم دولت در استان بوشهر است.
 
وی عنوان کرد: در استان بوشهر تاکنون هیچ پروژه‌ای نبوده که پس از آغاز عملیات اجرایی به صورت بلاتکلیف رها شده است.
 
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت: پروژه مرکز خدمات جامع سلامت شهر جدید عالیشهر اکنون ۶۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که مجموع اعتبار اجرا آن ۳۰۰ میلیارد ریال است.
 
علی مقاتلی افزود: سهم  وزارت بهداشت و درمان، اعتبارات استانی و شرکت شهرهای جدید برای اجرا این پروژه هر کدام ۱۰۰ میلیارد ریال است که هر کدام از این بخش‌ها به ترتیب ۲۴، ۲۰ و ۶۰ میلیارد ریال از سهم خود را به پروزه تزریق کردند.
 
وی ادامه داد: اجرا کامل این پروژه اکنون به ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که در صورت تخصیص به موقع زمینه بهره‌برداری از پروژه تا پایان سال جاری فراهم می‌شود.
 
امام جمعه شهر جدید عالیشهر نیز گفت: در این شهر علاوه بر احداث پروژه‌های شاخص در حوزه مسکن باید ارتقا زیرساخت‌های فرهنگی، ورزشی و سلامت مورد توجه جدی قرار گیرد.
 
حجت الاسلام سیدغلامرضا هاشمی افزود: در شهرجدید عالیشهر تاکنون اقدام‌های خوبی صورت گرفته ولی با توجه به کاستی‌های فراوان هنوز جا برای کارهای زیادی در جهت عمران و آبادانی شهر وجود دارد.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید