کد خبر : ۱۲,۹۶۶
۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷
فعالان اقتصادی بوشهر ازتسهیلات ۴۰۰۰ میلیارد ریالی صادراتی استفاده کنند
خارگ نیوز: روابط عمومی بانک کشاورزی استان بوشهر اعلام کرد: در راستای توسعه فعالیت های صادراتی محصولات کشاورزی تسهیلات ویژه ۴۰۰۰ میلیارد ریالی توسط این بانک و صندوق توسعه ملی اختصاص یافته که فعالان اقتصادی استان می توانند از این فرصت استفاده کنند.
به گزارش خارگ نیوز، این مبلغ به صورت ملی برای صادرات محصولات کشاورزی پیش بینی شده است  و در هر استان بستگی به تقاضای مشتریان و فعالان اقتصادی واجد شرایط از آن بهره مند می شوند.
 
این گزارش یادآورشده است:این بانک با هدف حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی برای فعالیت های صادراتی محصولات کشاورزی، تسهیلات ویژه پرداخت می کند.
 
روابط عمومی بانک کشاورزی استان بوشهر تصریح کرده است: این تسهیلات از محل منابع بانک کشاورزی و صندوق توسعه ملی به میزان ۴۰۰۰ میلیارد ریال برای فعالیت های صادراتی محصولات کشاورزی از جمله کالاهای حاصل از فرآوری، عمل آوری، سورتینگ و بسته بندی محصولات کشاورزی به متقاضیان پرداخت می شود.
 
براساس این گزارش، نرخ سود موثرتلفیقی این تسهیلات (منابع بانک کشاورزی و صندوق توسعه ملی) ، ۱۴.۵ درصد و بازپرداخت آن حداکثر ۲ سال خواهد بود.
 
متقاضیان برای دریافت این تسهیلات باید با مراجعه به سامانه بهین یاب به آدرس www.behinyab.ir ثبت نام اولیه را انجام داده و برای بررسی درخواست و اخذ تسهیلات از طریق این سامانه به شعب بانک کشاورزی معرفی شوند.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید