کد خبر : ۱۲,۷۶۳
۲۸ مهر ۱۳۹۹ ۲۲:۰۸
اداره کل انتقال خون استان بوشهر و بخشداری ویژه خارگ تفاهم نامه همکاری امضا کردند
خارگ نیوز: در دیدار مدیرکل انتقال خون استان بوشهر و بخشدار جزیره خارگ تفاهم نامه همکاری میان طرفین به امضا رسید .
به گزارش خارگ نیوز، ناصر ابراهیمی بخشدار ویژه خارگ اظهار داشت: جزیره خارگ مهد تلاش ،مقاومت و ایثار بوده است، در هشت سال دفاع مقدس بیش از دوهزار و 880 بار مورد حمله هوایی و موشکی قرار گرفته است و در این مدت یک روز کار وتلاش در این جزیره متوقف نشد.

 

وی افزود: این بخشداری نگاه ویژه به حوزه سلامت دارد و در این روزهای که کرونا گریبانگیر جامعه شده است هر قدمی که باعث اطمیان بخشی و امیدواری در جامعه باشد ارزشمنداست و اهدای خون همواره مروّج همدلی، امید و سلامتی در بین مردم می باشد.
 
‎بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: حضور مدیرکل و هیات همراه در خارگ نشان از همیّت انتقال خون در حضور مستمر در خارگ می باشد و در این راستا هر کمکی که لازم باشد در ایجاد مرکز ثابت خونگیری انجام خواهیم داد.
 
ناصر ابراهیمی خاطر نشان کرد: توجه به امر اهدای خون و ترویج آن در جامعه کار فرهنگی شایسته ای است که موجبات وحدت و یکدلی نیز می شود.
 
عبدالمجید ستایشی رئیس روابط عمومی حوزه عملیات و هماهنگ کننده سازمانهای محلی خارگ ضمن استقبال از حضور انتقال خون در جزیره خارگ گفت: مجموعه مدیریتی شرکت نفت در حد توان در راستای خدمت در حوزه سلامت آماده هرگونه همکاری با انتقال خون می باشد و امیدواریم این حضور سرآغاز همکاری و حضور مستمر انتقال خون در جزیره خارگ باشد.
 
ستایشی افزود: در هر حضور تیم سیار در خارگ همکاران ما در شرکت های مستقر در جزیره استقبال شایسته ای از اهدای خون نموده اند. و همواره درخواست های بسیاری جهت حضور تیم سیار انتقال خون بوده ایم.
 
مدیرکل انتقال خون استان بوشهر با ابراز خرسندی از حضور در جمع مدیران و مردم جزیره مقاوت و ایثار خارگ گفت: از ابتدای حضورم در انتقال خون استان از اولویت های ما گسترش حضور انتقال خون در اقصی نقاط استان و ترویج فرهنگ نوع دوستی و همدلی با محوریت اهدای خون بوده است. در تجزیه تحلیل و بررسی انجام شده نقاطی در استان تعیین کرده ایم که با ایجاد مرکز ثابت خونگیری بتوانیم حضور پر رنگ تری در خدمت به هم استانی های عزیز داشته باشیم.
 
نرگس عبیدی در خصوص فرهنگی که اهدای خون با خو به ارمغان می آورد افزود: فردی که با اهدای خون آشنا می شود و این موضوع را به عنوان برنامه های سلامت زندگی خون قرار می دهد علاوه بر مروّج بودن کمک به همنوعان در بین مردم به نوعی آگاهی و خود مراقبتی ترغیب می شود که نکته قابل اتکا در افزایش کیفیت سلامت فردی در جامعه دارد.
 
عبیدی در ادامه آورد: با بررسی انجام شده توسط تیم کارشنای انتقال خون، جزیره خارگ با توجه به استقبال همیشگی که از حضور تیم سیار اهدای خون داشته اند و سلامت خون های اهدای یکی از نقاطی انتخاب شده است که بتوانیم در آنجا مرکز ثابت خونگیری ایجاد نماییم و امیدواریم با همدلی و همکاری خاصی که در مجموعه مدیریتی این جزیره دیده می شود به زودی این امر محقق گردد.
در پایان این دیدار که در بخشداری خارگ انجام شد ضمن مشخش نمودن مکان پیشنهادی به عنوان مرکز ثابت خونگیری خارگ تفاهم نامه همکاری میان نرگس عبیدی مدیر اداره کل انتقال خون استان بوشهر و ناصر ابراهیمی بخشدار ویژه خارگ به امضاء دو طرف رسید.
 
روابط عمومی انتقال خون استان بوشهر

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید