کد خبر : ۱۲,۳۳۱
۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۵۲
انجام عملیات احیای قلبی _ ریوی موفق در اورژانس بیمارستان صنعت نفت خارگ
خارگ نیوز: رییس بیمارستان صنعت نفت خارگ از احیای قلبی ریوی موفق در بخش اورژانس این بیمارستان خبر داد.
به گزارش خارگ نیوز، دکتر حامد شکوه صارمی در گفتگو با خبرنگار خارگ نیوز اظهار داشت: بیمار ۵۷ ساله از کارکنان زحمتکش شاغل در پایانه ی نفتی خارگ با علائم تعریق و درد در قفسه سینه به اورژانس بیمارستان صنعت نفت خارگ مراجعه نمود.
وی افزود: بیمار در حین انجام اقدامات درمانی دچار ایست قلبی ، تنفسی شد که با به صدا درآمدن زنگ کد احیاء ، گروه کد احیاء قلبی _ عروقی بیمارستان بلافاصله بر بالین بیمار حاضر شده و عملیات احیا را با موفقیت به پایان رساندند.
 
ریس بیمارستان صنعت نفت خارگ تصریح کرد: با هماهنگی های صورت گرفته با ستاد هدایت و پذیرش از متخصص قلب و عروق ، پس از پایداری علائم حیاتی بیمار وی با هلی کوپتر فلات قاره و اسکورت طبی جهت ادامه روند درمان به بوشهر اعزام گردید.
 
وی در نهایت از تمامی همکاران بخش اورژانس بیمارستان به ویژه گروه کد احیا دکتر مرجان رحیمی متخصص داخلی، دکتر امیر حسین باقری اقدم متخصص بیهوشی،دکتر سید فرزاد عمادی پزشک عمومی ،لیدا دوستی خواه سوپروزایزر و پرستاران: آقایان ضرغام قاسمی ، صادق ایمانی و خانمها فریده صالحی ،ثریا پارسا و خانم بنت الهدی رزمجو تکنسین بیهوشی و که با حضور به موقع خود و اجرای دقیق وظایف محوله سبب حفظ جان یک انسان شدند، کمال تشکر را داریم. امید است با ارتقای دانش علمی خود و بهبود عملکرد شاهد موفقیت های روزافزون همکاران باشیم.
 
 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید