کد خبر : ۱۱,۹۴۵
۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۲۲:۲۰
نصب بنر‌های تسلیت و اعلامیه‌های ترحیم در بوشهر ممنوع شد
خارگ نیوز: رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر گفت: به دلیل اعتراض شهروندان، نصب بنر‌های تصویر تسلیت و اعلامیه‌های ترحیم دارای ابعاد بزرگ در این شهر ممنوع است.
به گزارش خارگ نیوز، احمد بارگاهی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر  بیان کرد: در هفته‌های اخیر شهروندان بار‌ها در خصوص نصب بنر‌های تسلیت و ترحیم، اعتراضاتی داشتند و با توجه به اینکه این روز‌ها مردم از مشکلات متعدد رنج می‌برند، مشاهده تصاویر درگذشتگان آن هم به تعداد زیاد و در ابعاد بزرگ در سطح شهر، چیزی جز افزایش غم و ناراحتی مردم را در پی نخواهد داشت.
 
او، با اعلام ممنوعیت نصب بنر‌های تسلیت و ترحیم در سطح شهر بوشهر، از شهروندان خواست در این زمینه با مسئولان شهرداری همکاری کنند.
 
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر با اشاره به الزام کانون‌های تبلیغاتی به چاپ نکردن بنر‌های تسلیت و ترحیم، ادامه داد: در وهله اول از شهروندان درخواست می‌کنیم از نصب بنر درگذشتگان و آگهی ترحیم در شهر خودداری کنند، اما از امروز واحد زیباسازی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر برای جمع‌آوری بنر‌های نصب شده اقدام خواهد کرد.
 
بارگاهی گفت: محیط عمومی متعلق به شخص نیست و شهروندان عزادار نیز به‌منظور احترام به حقوق سایر افراد جامعه باید به این موضوع توجه کنند، زیرا سایر شهروندان با دیدن این تصاویر غمگین و آزرده می‌شوند.
کلیدواژه ها: احمد بارگاهی 

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید