کد خبر : ۱,۰۷۵
۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۲۲:۴۴
امام جمعه خارگ گفت: .پیشنهاد می کنم در بحث حمایت از کالای ایرانی اموزش و پرورش طرح همیار کالای ایرانی را در مدارس اجرایی کند و هر دانش اموز یک همیار کالای ایرانی باشد.
حجت الاسلام و المسلمین موسی کمالی امام جمعه جزیره خارگ در گفت و گو با سپاس با اشاره به حمایت از کالای ایرانی، گفت: مسئولین همت کنند و راه را برای تولید ملی هموار نموده و موانع تولید را برداشته و زمینه ی صادرات کالاهای ایرانی را فراهم نمایند.


امام جمعه خارگ اظهار کرد: امروز وظیفه ی مردم حمایت از کالای ایرانی است و تولید کننده نیز وظیفه دارد کالای خوب و با کیفیت تولید کند کالایی که آبروی ایران و ایرانی را حفظ کند.


کمالی افزود: در سال حمایت از کالای ایرانی پیشنهاد ما به اداره استاندارد این است سامانه ای راه اندازی کند که مردم بتوانند نظرات خود را در خصوص کیفیت و عدم کیفیت کالای ایرانی رامطرح و درصورت عدم کیفیت جلوی تولید کالا گرفته شود.


وی ادامه داد: .پیشنهاد دیگراین است که در بحث حمایت از کالای ایرانی اموزش و پرورش طرح همیار کالای ایرانی را در مدارس اجرایی کند و هر دانش اموز یک همیار کالای ایرانی باشد.


امام جمعه خارگ با اشاره به شهادت امام موسی الکاظم علیه السلام، عنوان کرد: شهادت امام موسی کاظم را تسلیت عرض می کنم و امیدوارم بتوانیم پیروان خوبی برای ان امام باشیم.


کمالی ابراز کرد: یکی از خصوصیات اخلاقی امام فرو نشاندن خشم خود بود ماهم از او درس بگیریم و خشم خود را کنترل نموده به هم نوعان خود مهربانی کنیم.

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید